Costa Fortuna - Argentina, Brazílie, Uruguay (Buenos Aires)

Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Loď: Přístav: Buenos Aires

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


Buenos Aires (Argentina) - Rio de Janeiro (Brazílie) - Angra dos Reis - Ilhabela (Brazílie) - Montevideo (Uruguay) - Buenos Aires (Argentina).

Loď patří do flotily Italské plavební společnost Costa Crociere, která se pyšní svou velmi dlouhou tradicíi, počínající již v roce 1854 a dnes je jednou z nejpopulárnějších evropských lodních společností. Pro její lodě je typický osobitý italský design a nepřehlédnutelný, mohutný žlutý komín s velkým modrým písmenem C se u lodí Costy stal již legendou. Všechny lodě plují pod italskou vlajkou a plavby se vyznačují dlouhými zastávkami v destinacích a fantastickou lokální gastronomií.Důležité informace o plavbě:

Dříve, než se pustíte do čtení podmínek plavby, věnujte prosím pozornost tomuto sdělení.

  • Povinná vakcinace proti Covid 19 je povinná pouze u plaveb na 16 nocí a delších.
  • Negativní antigenní nebo RT PCR test je povinný pouze u plaveb na 16 nocí a delších (platnost 48 h před plavbou) a u plaveb v Jižní Americe (platnost 24 h před plavbou).

Vzhledem k neustále se měnícím zdravotním podmínkám účasti na plavbě doporučujeme ověřit si aktuální kompletní informace na této stránce lodní společnosti : https://www.costacruises.com/cruising-soon/safety-above-all.html (anglicky)

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den Buenos Aires (Argentina)-19:00
2. - 3. den na moři
4. den Rio de Janeiro (Brazílie)10:0020:00
5. den Angra dos Reis (Brazílie)08:0018:00
6. den Ilhabela (Brazílie)08:0014:00
7. den na moři
8. den Montevideo (Uruguay)13:0019:00
9. den Buenos Aires (Argentina)08:00-