Quantum of the Seas

cestovani
Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Loď:

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


BRISBANE (Austrálie) - AIRLIE BEACH - CAIRNS(YORKEY'S KNOB) (Austrálie) - CAIRNS(YORKEY'S KNOB) (Austrálie) - WILLIS ISLAND(CRUISING) (Austrálie) - BRISBANE (Austrálie).

Lodě třídy Quantum jsou vybaveny velkolepými špičkovými technologiemi jako je simulátor volného pádu, robotický bar, autodrom, vyhlídková kabina zdvihající se do výše až 90 metrů, surfový simulátor, fantastická koncertní hala a hlavně skvělé služby.

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den BRISBANE (Austrálie)-16:30
2. den na moři
3. den AIRLIE BEACH07:0017:00
4. den CAIRNS(YORKEY'S KNOB) (Austrálie)09:00-
5. den CAIRNS(YORKEY'S KNOB) (Austrálie)-17:00
6. den WILLIS ISLAND(CRUISING) (Austrálie)08:0009:00
7. den na moři
8. den BRISBANE (Austrálie)06:30-

Stravování: plná penze

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků. V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny vaše chutě.

Ubytování: loď

Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především vaší oázou klidu. Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování od útulných vnitřních kajut, přes nádherné kajuty s balkónem, až po luxusní apartmány. Vám dokážeme zajistit ideální ubytování přímo na míru.