Symphony of the Seas - USA, Mexiko, Honduras, Bahamy (z Miami)

Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Royal Caribbean Cruises Ltd.

Loď: Symphony of the Seas Přístav: z Miami

Alternativní plavby

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


MIAMI (USA) - PUERTO COSTA MAYA (Mexiko) - ROATAN (Honduras) - COZUMEL (Mexiko) - PERFECT DAY COCOCAY (Bahamy) - MIAMI (USA).

Lodě třídy Oasis nabízejí prostor a komfort jedněch z největších a nejdelších výletních lodí na světě. K užití jsou svěží tropické zahrady, luxusní restaurace, obchody a i ručně vyrobený kolotoč. Inovací je mnoho, nejdelší skluzavka na moři, zipline, bar obsluhovaný roboty a především fantastické služby.

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den Miami (USA)-16:30
2. den na moři
3. den Costa Maya (Mexiko)08:0017:00
4. den Roatan (Honduras)08:0016:00
5. den Cozumel (Mexiko)08:0018:00
6. den na moři
7. den Coco Cay (Bahamy)07:0017:00
8. den Miami (USA)06:00-

Stravování: plná penze

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků. V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny vaše chutě.

Ubytování: loď

Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především vaší oázou klidu. Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování od útulných vnitřních kajut, přes nádherné kajuty s balkónem, až po luxusní apartmány. Vám dokážeme zajistit ideální ubytování přímo na míru.