Kodaň

Colorful Copenhagen, cíl plavby, leží na severním pobřeží Dánska s výhledem na rozsáhlou úžinu Øresund. Toto rušné hlavní město se může pochlubit kuchyní oceněnou hvězdičkou Michelin , pulzující uměleckou kulturou a bohatstvím pozoruhodné architektury.

Výlety

  • Komplex Christiansborg
  • Zahrady Tivoli
  • City Harbour Cruise
Kodaň

Náš tip

Obdivujte nádherné hlavní město Dánska Kodaň z vody na výletě. Z Gammel Strand se vydejte na vyhlídkovou plavbu podél kanálů, kde si vychutnáte blažený výhled na okolí. Při plavbě městem si prohlédněte řadu působivých památek včetně ultramoderního Black Diamond (sídlo Královské knihovny), paláce Christiansborg, futuristické opery a historické čtvrti Nyhavn .

Kodň - On the head of the siren, Copenhagen

Výlet do okouzlující Kodaně vás zavede k objevování nejprestižnější budovy Dánska: paláce Christiansborg . Tento komplex se nachází na ostrůvku Slotsholmen v srdci města a je ústředním centrem dánské vlády . Zámek Christiansborg, který přežil dva významné požáry v letech 1794 a 1884, nabízí styly z období baroka, neoklasicismu a novobaroka. Než se zastavíte u kaple, stájí a kuchyně, prozkoumejte třpytivé královské přijímací místnosti s velkým sálem a královninými gobelíny.

Zažijte vzrušení ze zábavního parku Tivoli Gardens na výletě MSC Cruises — dni určeném pro celou rodinu! Jeďte na kole do parku nebo si vezměte elektricky asistované elektrokolo a ponořte se do kouzla. Nechte se uchvátit říší divů jízd, dětských hřišť, obchodů a koncertních míst. Toto ikonické místo si oblíbili Walt Disney i Hans Christian Andersen a je perfektním místem pro piknik.