Helsinky

Helsinky, hlavní město Finska, je okouzlující destinací MSC Northern Europe Cruises . Toto charismatické hlavní město je oslavováno svými elegantními neoklasicistními fasádami , historickými muzei a bulváry lemovanými listnatými stromy .

Výlety

  • Nádherná katedrála
  • Helsinki Cruise Discovery
  • Finské přírodní centrum Haltia
Finsko Old Porvoo.

Náš tip

Helsinky, nazývané „ Bílé město severu “, jsou známé svou elegantní architekturou vyrobenou z esteticky příjemné světlé žuly. Vydejte se do centra starého města , kde sídlí Senátní náměstí a luterská helsinská katedrála. V neoklasicistním stylu a ve tvaru řeckého kříže se jeho střecha pyšní sochami dvanácti apoštolů. Vysoká zelená kupole, obklopená čtyřmi menšími, je výraznou dominantou města.

Finsko

Obdivujte Helsinky z vody Užijete si klidnou plavbu krásnou krajinou tohoto úžasného souostroví. Vyfoťte Suomenlinnu , pevnost z 18. století zapsanou na seznamu světového dědictví UNESCO , než budete obdivovat vily zasazené do úžasné přírodní krajiny. Průvodce vám popíše výhledy, když si vychutnáte bezplatnou sklenku sektu nebo lahodný šálek kávy.

Navštivte finské přírodní centrum Haltia – výstaviště a zařízení pro akce obklopené majestátní venkovskou krajinou. Tato stránka je vyhřívaná a chlazená pomocí solární energie a geoenergie a nabízí úžasné interaktivní displeje. Obdivujte rekreační oblasti jižního souostroví, 40 finských národních parků a zasněžené kopce Laponska.