Rakousko

Rakousko je zemí mnoha tváří a každý si zde přijde na své. Jediné, co této zemi chybí, je moře - tento nedostatek však vynahrazuje celá řada nádherných jezer. Mezi nejnavštěvovanější rakouské spolkové země patří Salcbursko, Tyrolsko a Korutany, na jejichž území se rozkládají Alpy. Z lyžařských areálů lze jmenovat např. Kaprun - Zell am See, Zillertal, Schladming-Dachstein, Bad Kleinkirchheim, Nassfeld Hermagor apod. Vedle lyžařských zájezdů lze v Rakousku absolvovat mimo jiné poznávací zájezdy, pobytové zájezdy nebo třeba atraktivní zájezdy s turistikou. Před odjezdem si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění, které vás ochrání v případě neočekávaných situací.

Vyrazte do Londýna, Paříže, Budapešti, nebo třeba do Vídně, zažijte jejich atmosféru a památky v nádherných podzimních barvách.
Jezero Wolfgangsee je jedno z nejkrásnějších horských jezer oblasti Salzburska. Celá oblast se nazývá Solná komora.
Advent je nejkrásnější čas z celého roku, plný světel, záře, těšení a láskyplné naděje... Užijte si poslední dny letošního roku tradičně a navštivte některý z vyhlášených adventních trhů.
Voda je dar. Symbolizuje sílu, čistotu a životodárnou energii. Když padá ze skal, stovky metrů volným pádem, je přímo fascinující...
Nádherná atmosféra nejkrásnějších svátků v roce... Advent plný světel, vůní a tradičních chutí...
Jak rezervovat dovolenou, abyste nepřišli o zaplacené zálohy, pokud se epidemiologická situace znovu zhorší...