Fuerteventura

Kouzlo Kanárských ostrovů, obklopených temně modrým mořem a políbených sluncem, které nikdy nepřestane svítit, nabízí spoustu pohodlí a luxusu s relaxací a zábavou pro dospělé i děti: Barceló Castillo Beach Resort je ideálním prostředím pro nezapomenutelný den mezi pohádkovými bazény, dechberoucími výhledy a exkluzivními službami včetně oběda, který si můžete vychutnat na nejrůznějších místech.

Luxus koupališť a turistických komplexů je fascinující. Pokud jste milovníkem průzkumu, tato zastávka vám umožní vydat se mezi bílé domy, poušť a sopečnou krajinu. Začněte z La Alcogida a navštivte skanzen, jehož zrekonstruované domy nám vyprávějí o venkovském životě té doby, a užijte si pěší turistiku nebo cyklistiku divokou krajinou a objevte přírodní oblouk pláže Jurado a sopečné jeskyně. Nenechte si ujít návštěvu přírodního parku Ostrov Lobos.

Nenechte si ujít

  • Ekologické muzeum de Alcogida
  • Pláž Jurado a přírodní oblouk
  • Přírodní park Ostrov Lobos
španělsko - Fuerteventura -1

VÝLET DO CORRALEJA

Okamžiky čisté relaxace na jedné z nejznámějších pláží Fuerteventury, skutečně kouzelné prostředí bílého písku a tyrkysové vody.

Španělsko-Fuerteventura-woman, man, together

Náš tip

Vydali jsme se prozkoumat rozmanitou a velkolepou krajinu tohoto téměř afrického ostrova a ponořit se do jeho místních tradic uprostřed tradičních větrných mlýnů, plantáží aloe vera a místních specialit, jejichž původ se ztrácí v mlhách času.

Španělsko-Fuerteventura-2