Gran Canaria

Gran Canaria nabízí nesčetné množství věcí k vidění pro ty, kteří navštíví Kanárské ostrovy. Městečka, která se objevují a mizí, jako je Tejeda v hornaté oblasti Gran Canaria, kterou pravidelně pohlcuje moře mraků.
Když se zvednou mraky, odhalí hrdý vrchol Roque Nublo , mimozemskou krajinu podél jeho svahů a dále nekonečnou rozlohu jehličnatých lesů. Při pobytu na Gran Canaria během své plavby MSC objevíte také vzácné miniaturní pobřežní dezerty s dunami, které se před mořem rozvíjejí v Maspalomas , plážové a surfařské prázdninové destinaci.

Novější historii tohoto území však lze vdechnout jednoduše procházkou a ponořením se do centra města. V ulicích staré Veguety je cítit všech pět století její historie. Těmito dlážděnými ulicemi procházely všechny druhy navigátorů, od Kolumba dále. Alternativně se vydejte na jih na procházku do Caldera de Bandama , kousek od vinic Tafira, kde můžete navštívit vinařství.

C ueva Pintada

Chcete-li zažít tisíciletou historii ostrova, zvažte, zda se tam vydat exkurze na severní stranu Gran Canaria, do muzea C ueva Pintada , „Sixtinské kaple“ z prehistorického období. Zdobený geometrickými vzory je považován za kalendář. Na tomto archeologickém nalezišti budete moci také pozorovat domorodá obydlí obsahující každodenní nádobí.

gran canaria, canary islands, holiday

Las Palmas de Gran Canaria

I v centru Las Palmas de Gran Canaria najdete důvody k zastavení, jakmile vystoupíte z vaší výletní lodi. Například živá, kilometr dlouhá pláž Las Canteras chráněná skalnatým výběžkem zvaným Barra , který chrání pobřeží před vlnami; nebo jeho paseo (promenáda) lemovaná malými obchody, restauracemi a bary as velkým akváriem pod širým nebem vzadu.

playa francesca, la graciosa, canary islands