Stockholm

Hlavní město Stockholm, které se nachází na malebném východním pobřeží Švédska, Prozkoumejte toto živé kosmopolitní město napříč čtrnácti okouzlujícími ostrovy a prohlédněte si nádherný Gamla Stan , centrum starého města .

Výlety

  • Gamla Stan: Staré Město
  • Královský palác: Švédský královský palác
  • Vasa: Mimořádná válečná loď ze 17. století
Stockholm - náměstí

Náš tip

Výlet do stockholmského Gamla Stan , staré čtvrti známé svými barevnými historickými budovami a úzkými dlážděnými uličkami.

Zde prozkoumáte tři malebné ostrovyRiddarholmen , Staden a Helgeandsholmen .

Navštivte významné památky včetně královského paláce Kungliga Slottet, budovy parlamentu Riksdagshuset a katedrály Storkyrkan . Objevte kupecké domy, malebná náměstí a řadu obchodů, kaváren a restaurací.

Stockholm

Královský palác ve Stockholmu je oficiální rezidencí Jeho Veličenstva krále. Navštívíte tuto nádhernou barokní budovu, kterou navrhl renomovaný architekt Tessin. Prozkoumejte obrovskou rozlohu více než 600 pokojů v jedenácti působivých patrech. Poté si prohlédněte nádherně zdobené Royal Apartments s jejich nádherným nábytkem a exkluzivními uměleckými díly.

Udělejte si výlet do námořního muzea Vasa , kde uvidíte nejlépe zachovalou švédskou válečnou loď na světě. Během fascinující 1-hodinové prohlídky se dozvíte, jak bylo plavidlo ze 17. století objeveno v roce 1956 poté, co po staletí leželo na dně Stockholmu! Prohlédněte si více než 98 % původní stavby a stovky zrestaurovaných dřevěných soch. Zakončete den jídlem nebo drinkem v živé restauraci muzea.