Dubaj

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: hotel ***** Doprava: letecky Strava: snídaně

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Dubaj

The Oberoi Beach Resort AL Zorah *****, Ajman

VYBAVENÍ: 24-hodinová recepce, služba concierge, bankomat, směnárna, úschovna zavazadel, business centrum, společenská místnost, pronájem aut, obchod se suvenýry, prádelna / čistírna. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu k dispozici zdarma.

PLÁŽ: soukromá pláž s bílým pískem přímo u hotelu.

ZÁBAVA a SPORT: bazén, The Oberoi SPA, fitness, hodiny jogy, pronájem kol za poplatek, golfové hřiště (vzdáleno cca 3 km), dětská herna, živá hudba, představení.

STRAVOVÁNÍ: snídaně, jiný typ stravování za příplatek. V hotelu se nachází jedna celodenní bufetová restaurace s mezinárodní kuchyní Vinesse a jedna rybí a´la carte restaurace Aquario s mořskými plody. Nachází se tady i 4 bary: The Library (kavárna), The Poolside Lounge (bar u bazénu s lehkým občerstvením), Aquario Bar (koktejl bar) a Vinesse Bar (koktejly, alkoholické drinky, cigáry).

VYBAVENÍ POKOJŮ: pokoj je standardně vybaven koupelnou s vanou /sprchou a WC, fénem, župany a pantoflema, taškou na pláž, klimatizací, 24 hodinovým room servisem, Nespresso Kávovarem, setem pro přípravu čaje, TV, telefonem, WiFi.


Program zájezdu

1. den: PRAHA - DUBAJ: Odlet z Prahy. Odbave ní 2 h před odletem. Přílet do Dubaje, transfer do hotelu, nocleh.
2. den: POBYT V DUBAJI: Snídaně. Pobyt v hotelu dle výběru ve měs tě (hotely organizují 2x denně zdar ma transfery na pláž) či v hotelu pří mo na pláži (plážové hotely jsou o ně co dražší). Volný program. V Dubaji jsou ideální nákupní mož nosti za příznivé ceny. Možnost vy užití široké na bíd ky fakul tativních výletů s českým de legátem - půldenní pro hlídka města, výlet do sou sedního emi rátu Sharjah, pouštní safari s večeří.
7. den: DUBAJ: Snídaně. Volno na koupání a ná kupy.
8. den: ODLET A PŘÍLET DO PRAHY: Transfer na letiště, odlet do Prahy.