Dubaj

The Oberoi Beach Resort AL Zorah *****, Ajman VYBAVENÍ: 24-hodinová recepce, služba concierge, bankomat, směnárna, úschovna zavazadel, business centrum, společenská místnost, pronájem aut, obchod se suvenýry, prádelna / čistírna. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu k dispozici zdarma. PLÁŽ: soukromá pláž s bílým pískem přímo u hotelu. ZÁBAVA a SPORT: bazén, The Oberoi SPA, fitness, hodiny jogy, pronájem kol za poplatek, golfové hřiště (vzdáleno cca 3 km), dětská herna, živá hudba, představení. STRAVOVÁNÍ: snídaně, jiný typ stravování za příplatek. V hotelu se nachází jedna celodenní bufetová restaurace s mezinárodní kuchyní Vinesse a jedna rybí a´la carte restaurace Aquario s mořskými plody. Nachází se tady i 4 bary: The Library (kavárna), The Poolside Lounge (bar u bazénu s lehkým občerstvením), Aquario Bar (koktejl bar) a Vinesse Bar (koktejly, alkoholické drinky, cigáry). VYBAVENÍ POKOJŮ: pokoj je... Celý popis

Termíny a ceny

28.04. - 05.05.2024 neděle - neděle
snídaně letecky (Praha)
56 990 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

 • leteckou přepravu Praha – Dubaj – Praha na letech společností Smartwings nebo Fly Dubai (společnost Emirates za příplatek)
 • letištní a palivové poplatky
 • privátní transfery letiště – hotel – letiště
 • 7 x nocleh ve vybraném hotelu a uvedeném typu pokoje
 • 7 x stravování uvedenou formou
 • asistenci partnerské CK
 • povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • fakultativní výlety
 • pobytová taxa - platí se v hotelové recepci konkrétního hotelu. Hotel 4* - 15-30 AED za pokoj a noc, hotel 5* - 15-40 AED za pokoj a noc
 • pojištění léčebných výloh, viz nabídka v CK

  • Pobytové zájezdy

Popis zájezdu

Dubaj

The Oberoi Beach Resort AL Zorah *****, Ajman

VYBAVENÍ: 24-hodinová recepce, služba concierge, bankomat, směnárna, úschovna zavazadel, business centrum, společenská místnost, pronájem aut, obchod se suvenýry, prádelna / čistírna. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu k dispozici zdarma.

PLÁŽ: soukromá pláž s bílým pískem přímo u hotelu.

ZÁBAVA a SPORT: bazén, The Oberoi SPA, fitness, hodiny jogy, pronájem kol za poplatek, golfové hřiště (vzdáleno cca 3 km), dětská herna, živá hudba, představení.

STRAVOVÁNÍ: snídaně, jiný typ stravování za příplatek. V hotelu se nachází jedna celodenní bufetová restaurace s mezinárodní kuchyní Vinesse a jedna rybí a´la carte restaurace Aquario s mořskými plody. Nachází se tady i 4 bary: The Library (kavárna), The Poolside Lounge (bar u bazénu s lehkým občerstvením), Aquario Bar (koktejl bar) a Vinesse Bar (koktejly, alkoholické drinky, cigáry).

VYBAVENÍ POKOJŮ: pokoj je standardně vybaven koupelnou s vanou /sprchou a WC, fénem, župany a pantoflema, taškou na pláž, klimatizací, 24 hodinovým room servisem, Nespresso Kávovarem, setem pro přípravu čaje, TV, telefonem, WiFi.


Program zájezdu

1. den: PRAHA - DUBAJ: Odlet z Prahy. Odbave ní 2 h před odletem. Přílet do Dubaje, transfer do hotelu, nocleh.
2. - 6. den: POBYT V DUBAJI: Snídaně. Pobyt v hotelu dle výběru ve měs tě (hotely organizují 2x denně zdar ma transfery na pláž) či v hotelu pří mo na pláži (plážové hotely jsou o ně co dražší). Volný program. V Dubaji jsou ideální nákupní mož nosti za příznivé ceny. Možnost vy užití široké na bíd ky fakul tativních výletů s českým de legátem - půldenní pro hlídka města, výlet do sou sedního emi rátu Sharjah, pouštní safari s večeří.
7. den: DUBAJ: Snídaně. Volno na koupání a ná kupy.
8. den: ODLET A PŘÍLET DO PRAHY: Transfer na letiště, odlet do Prahy.