Elitza ***

Ubytování: hotel *** Doprava: letecky Strava: snídaně
žádný termín od 14. června 2023

Cena zájezdu

od 15 590 Kč


Poloha: Rodinný hotel Elitza (otevřen v létě 2019) nabízí klientům ubytování v blízkosti krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Leží v blízkosti centra Kitenu ve vzdálenosti cca 300 m. Pro svou polohu je ideálním místem ke strávení příjemné dovolené. Doporučujeme klientům všech věkových kategorií. Pláž: Vzdálenost 100 m od severní pláže, pláž je písečná s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky za poplatek, vodní sporty za poplatek. Sport a zábava: Severní a jižní písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, vhodná pro malé děti, bohatá nabídka vodních sportů. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Na severní pláži, hned vedle hotelu se nachází tobogán. Mnoha dalších atrakcí ve městě, např. lunapark, letní kino, městské muzeum potápění, spousta kaváren a restaurací. V městském přístavu nabídka celodenního výletu lodí nebo hodinovou projížďku jachtou. Možnosti obsazení pokoje: Dvoulůžkový pokoj: 2 dospělí / 2... Celý popis

Termíny a ceny

14.06. - 21.06.2023 středa - středa
snídaně letecky
15 590 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
14.06. - 21.06.2023 středa - středa
snídaně letecky (Brno)
15 590 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
14.06. - 21.06.2023 středa - středa
snídaně letecky (Ostrava)
15 590 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

  • leteckou přepravu do Burgasu a zpět, letištní a bezpečnostní taxy, palivový a emisní příplatek, transfery z letiště do hotelu a zpět, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku
  • ubytování 7/10/11/14/21 nocí, stravování dle ubytování, místní pobytové taxy,

Cena nezahrnuje

  • Volitelný balíček cestovního pojištění K5S od Uniqa pojišťovny včetně pojištění storna zájezdu, poplatek za děti do 2 let (infant) ve výši 800 Kč, fakultativní výlety a služby, pokud není sjednáno za příplatek ve Smlouvě o zájezdu

    • Pobytové zájezdy

Popis zájezdu

Elitza ***

Poloha: Rodinný hotel Elitza (otevřen v létě 2019) nabízí klientům ubytování v blízkosti krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Leží v blízkosti centra Kitenu ve vzdálenosti cca 300 m. Pro svou polohu je ideálním místem ke strávení příjemné dovolené. Doporučujeme klientům všech věkových kategorií.

Pláž: Vzdálenost 100 m od severní pláže, pláž je písečná s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky za poplatek, vodní sporty za poplatek.

Sport a zábava: Severní a jižní písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, vhodná pro malé děti, bohatá nabídka vodních sportů. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Na severní pláži, hned vedle hotelu se nachází tobogán. Mnoha dalších atrakcí ve městě, např. lunapark, letní kino, městské muzeum potápění, spousta kaváren a restaurací. V městském přístavu nabídka celodenního výletu lodí nebo hodinovou projížďku jachtou.

Možnosti obsazení pokoje: Dvoulůžkový pokoj: 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě do 5,99 let.
Třílůžkový pokoj: 3 dospělí.
Apartmán: 3 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě do 11,99 let / 4 dospělí.

Transfer: Předpokládaný transfer u leteckých zájezdů z letiště Burgas do ubytovací kapacity je 70-80 min.

Stravování: snídaně

SNÍDANĚ - formou bufetu v hotelové restauraci. Za příplatek POLOPENZE (snídaně a večeře). Večeře je včetně nealkoholických nápojů z postmixu, vína a piva.

Ubytování: hotel ***

Dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, třílůžkové pokoje a apartmány pro 4 osoby. K vybavení patří vlastní sociální zařízení (koupelna/WC), individuálně ovládaná klimatizace, TV, malá lednice a balkon. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Wi-Fi připojení k internetu dle dostupnosti.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, bar u bazénu, dětský koutek, venkovní bazén pro dospělé s dětskou částí, lehátka u slunečníky u bazénu zdarma, Wi-Fi připojení u recepce zdarma. Bezpečnostní schránka za poplatek.