Nesebar - Sol Nesebar Palace *****

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: hotel ***** Doprava: letecky Strava: all inclusive

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Nesebar - Sol Nesebar Palace *****

Poloha: Hotel Sol Nesebar Palace je součástí hotelového komplexu Sol Nesebar Resort, skládající se celkem ze tří hotelů (dále hotely Sol Nesebar Bay & Mare****). Hotelový komplex Sol Nesebar Resort je umístěn v rozsáhlé zahradě a je obklopen zeleným parkem. Leží v těsné blízkosti písečné pláže v jižní části nového Nesebaru. Od staré historické části je vzdálen cca 2 km. Součástí komplexu je nově postavený aquapark pro dospělé, několik restaurací a barů. Od letiště v Burgasu se nachází cca 45 min. jízdy. Do historického města Nesebar je to cca 2,5 km, do kterého se můžete dopravit např. lodním taxi.

Pláž: Hotelový kompolex leží přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Slunná terasa přímo u pláže s lehátky a slunečníky pro hotelové hosty zdarma. Lehátka a slunečníky přímo na pláži za poplatek. Bar na slunné terase součástí program All inclusive (10:00-18:00). Plážové ručníky zdarma (za vratnou kauci). Vodní sporty za poplatek.

Možnosti obsazení pokoje: Dvoulůžkový pokoj (DBL Park/Sea View): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí. Do maximálního obsazení pokoje se počítá také infant (dítě 0-2 roky).

Transfer: Předpokládaný transfer z letiště Burgas do ubytovací kapacity je cca 40 min.