Queen Nelly Park ****

cestovani
Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: hotel **** Doprava: letecky Strava: all inclusive

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Queen Nelly Park ****

Poloha: Queen Nelly Park Hotel se nachází v městečku Kiten (55 km jižně od Burgasu) v bezprostřední blízkosti severní pláže Atliman. Od centra letoviska s nákupními možnosti je vzdálený cca 100 m. Rozléhá se na patnácti akrech malebného parku.

Pláž: Vzdálenost od severní pláže cca 100 m, písečná s pozvolným vstupem, lehátka a slunečníky za poplatek, vodní sporty za poplatek.

Možnosti obsazení pokoje: Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou (DBL): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí. Dvoulůžkový pokoj s 2 přistýlkami (DBL 2+2): 2 dospělí + 2 děti. Jednoložnicový apartmán (APP-one bedroom apt.): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti / 3 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě. Family Suite: 2 dospělí + 2 děti / 3 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě.

Transfer: Předpokládaný transfer u leteckých zájezdů z letiště Burgas do ubytovací kapacity je 70-80 min.

Stravování: all inclusive

ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd a večeře formou bufetu, dopolední a odpolední lehké občerstvení, neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů během dne na baru u bazénu (10:00 – 22:00 hod.). Víno (bílé, červené), čepované pivo, vodka, gin, whisky, brandy, mastika, koktejly, čaj, káva, džus, voda, nealkoholické nápoje z post mixu.

Ubytování: hotel ****

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek, apartmány a rodinné suity (Family suite), vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, klimatizace, Wi-Fi připojení, telefon, TV, mini lednice, balkon nebo terasa. Dětská postýlka na vyžádání za poplatek 6 BGN/den. Family Suite - skládá se ze dvou místností oddělených dveřmi (4 lůžka). Všechny Family Suite mají výhled na bazén. Jednoložnicový apartmán – k dispozici jedna ložnice a obývací pokoj s pohovkou, k dispozici dvě koupelny.

Vybavení: 24-hod. recepce, výtahy, hlavní restaurace, venkovní bazén pro děti a dospělé, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, bar u bazénu, venkovní fitness, venkovní dětské hřiště a vnitřní dětský klub. K dispozici jsou dvě multifunkční sportoviště vhodná pro tenis, volejbal, nohejbal a basketbal.