Slunečné pobřeží - Galeon Residence & Spa *****

Ubytování: hotel ***** Doprava: letecky Strava: snídaně
2 termíny od 8. června 2024

Cena zájezdu

od 16 590 Kč 18 990 Kč


Poloha: Luxusní hotel Galeon Residence & SPA se nachází v jižní části Slunečního pobřeží, cca 200 m od písečné pláže. Cesta na pláž je přes písečné duny po dřevěné lávce. Pláž: Vzdálenost 200 m, pláž je písečná s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek, nabídka vodních sportů za poplatek. Sport a zábava: Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, vhodná pro malé děti. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (cca 10 LV/1 kus/den). Sl. pobřeží je jedním z největších hotelových a rekreačních turistických center u Černého moře. V letovisku naleznete minigolf, tenisové kurty, aquapark a spoustu atrakcí pro dospělé i děti. Dále pošta, poliklinika, kiosky s rychlým občerstvením, sposta útulných restaurací, dětské atrakce, půjčovny sportovních potřeb, zábavní folklórní podniky nebo kasina. Na písečné pláži, která je dlouhá 7 km a na některých místech dosahuje šířky až 200 m, je několik center s nabídkou... Celý popis

Slunečné pobřeží - Galeon Residence & Spa *****

Termíny a ceny

08.06. - 15.06.2024 sobota - sobota
snídaně letecky
16 290 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
08.06. - 15.06.2024 sobota - sobota
snídaně letecky (Brno)
Sleva 13% 18 990 Kč 16 590 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
08.06. - 15.06.2024 sobota - sobota
snídaně letecky (Ostrava)
Sleva 13% 18 990 Kč 16 590 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

  • Leteckou přepravu do Burgasu a zpět, letištní a bezpečnostní taxy, palivový a emisní příplatek, ubytování dle počtu nocí, transfer z letiště do hotelu a zpět, stravování dle smlouvy o zájezdu, služby delegáta, místní pobytové taxy, pojištění CK proti úpadku
  • Fitness, sauna, parní lázeň

Cena nezahrnuje

  • Volitelný balíček komplexního cestovního pojištění K5S od UNIQA pojišťovny včetně pojištění storna zájezdu (cena dospělý 50 Kč/den, dítě 0-18 let 35 Kč/den), poplatek za děti do 2 let (infant) ve výši 1000 Kč, fakultativní výlety a služby za příplatek, pokud není sjednáno ve Smlouvě o zájezdu
  • SPA & Wellness centrum (masáže, kosmetické služby, kadeřnictví), čistírna, pokojová služba

    • Pobytové zájezdy

Popis zájezdu

Slunečné pobřeží - Galeon Residence & Spa *****

Poloha: Luxusní hotel Galeon Residence & SPA se nachází v jižní části Slunečního pobřeží, cca 200 m od písečné pláže. Cesta na pláž je přes písečné duny po dřevěné lávce.

Pláž: Vzdálenost 200 m, pláž je písečná s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek, nabídka vodních sportů za poplatek.

Sport a zábava: Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, vhodná pro malé děti. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (cca 10 LV/1 kus/den). Sl. pobřeží je jedním z největších hotelových a rekreačních turistických center u Černého moře. V letovisku naleznete minigolf, tenisové kurty, aquapark a spoustu atrakcí pro dospělé i děti. Dále pošta, poliklinika, kiosky s rychlým občerstvením, sposta útulných restaurací, dětské atrakce, půjčovny sportovních potřeb, zábavní folklórní podniky nebo kasina. Na písečné pláži, která je dlouhá 7 km a na některých místech dosahuje šířky až 200 m, je několik center s nabídkou vodních sportů - skůtry, šlapadla, ringo, vodní lyže, windsurfing, padák, banán, potápění a další. V blízkosti starobylé městečko Nesebar.

Možnosti obsazení pokoje:
Jednoložnicový apartmán APP1: 2 dospělí / 2 dospělí + 2 děti nebo 3 dospělí.
Dvouložnicový apartmán APP2: 3 dospělí + 2 děti / 4 dospělí / 4 dospělí + 1 dítě nebo 5 dospělých

Transfer: Předpokládaný transfer z letiště Burgas do ubytovací kapacity je cca 40-50 min.

Check-in pravidla: Check-in: 14:00 hod. Check-out: 12:00 hod.

Stravování: snídaně

SNÍDANĚ formou bufetu.

Ubytování: hotel *****

Jednoložnicový apartmán (APP1), jedna ložnice+obývací pokoj, vlastní sociální zařízení (koupelna/WC/toaletní potřeby), pantofle, župan, vysoušeč vlasů, klimatizace, kabelová TV, minibar, rychlovarná konvice, zdarma bezpečnostní schránka, zdarama Wi-Fi připojení, balkon. Výhled do krajiny nebo boční výhled na moře. Dvouložnicové apartmány (APP2), dvě ložnice+obývací pokoj. Apartmány včetně kuchyňského koutu.

Vybavení: Vstupní hala s 24hod. recepcí, výtahy, restaurace A la carte, lobby bar, bar u bazénu, vnitřní bazén, směnárna, vyhřívaný venkovní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dětské hřiště, minimarket.