Slunečné pobřeží - Royal Palace Helena Sands *****

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: hotel ***** Doprava: letecky Strava: polopenze

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Slunečné pobřeží - Royal Palace Helena Sands *****

Poloha: Luxusní resort má ideální polohu a je umístěný v krásně udržovaném rozlehlém areálu přímo u pláže v severní části letoviska Sluneční pobřeží. Od pláže jej dělí pouze pobřežní komunikace - místní promenáda. Areál je složený z hotelu Royal Palace Helena Sands, Royal Palace Helena Park a z několika vil, ve svěžím prostředí v blízkosti přírodního potoka s malebnými mosty. Do historického městečka Nesebaru cca 8 km. Můžete využít turistický vláček, místní autobusovou dopravu, lodní taxi.

Pláž: Vzdálenost - přímo u pláže, od které je oddělen pouze zahradou a místní plážovou promenádou. Pláž je písečná s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky na pláži zdarma, vodní sporty za poplatek.

Možnosti obsazení pokoje: Dvoulůžkový pokoj Superior Park View (DBL Superior Park View): 1 dospělý / 1 dospělý + dítě 0-11,99 let / 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě 0-11,99 / 3 dospělí.
Dvoulůžkový pokoj Superior s výhledem na moře (DBL Superior Sea View): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě 0-11,99 let / 3 dospělí.
Junior Suite: 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě 0-11,99 let / 2 dospělí + 2 děti 0-11,99 let / 3 dospělí.
Suite jednoložnicový (Suite 1-Bedroom): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě 0-11,99 let / 2 dospělí + 2 děti 0-11,99 let / 3 dospělí.
Do maximálního možného obsazení pokoje se jako dítě počítá také infant do 0-1,99 let. Tzn, že do pokoje 2+1 v případě ubytování 2 dospělých osob a 1 dítěte nebo dosp. osoby na přistýlku již nelze ubytovat také infanta.

Transfer: Předpokládaný transfer z letiště Burgas do ubytovací kapacity je cca 40-50 min.

Internetové stránky hotelu: https://www.helenaresort.com

Stravování: polopenze

POLOPENZE - snídaně a večeře formou bohatého bufetu.

Ubytování: hotel *****

Dvoulůžkové pokoje Standard s výhledem na hotel Fiesta (DBL Fiesta Hotel View), velikost cca 45m2, možnost jedné přistýlky (sofa), vlastní sociální zařízení (koupelna/WC), vysoušeč vlasů, klimatizace, SAT/TV, telefon, balkon nebo terasu; za poplatek minibar. Bezpečnostní schránka zdarma, Wi-Fi nebo kabelové připojení zdarma, dětská postýlka na vyžádání zdarma. Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře (DBL Sea View), velikost cca 45m2, možnost jedné přistýlky (sofa), vlastní sociální zařízení (koupelna/WC), vysoušeč vlasů, klimatizace, SAT/TV, telefon, balkon nebo terasu; za poplatek minibar. Bezpečnostní schránka zdarma, Wi-Fi nebo kabelové připojení zdarma, dětská postýlka na vyžádání zdarma. Na vyžádání a za příplatek Junior Suite (65 m2) - velký pokoj, který se skládá z ložnice a oddělené obývací obývací části s možností 2 přistýlek (sofa) odděleným nebo jednoložnicový apartmán (75 m2) - jedna ložnice a obyvácí pokoj s možností 2 přistýlek (sofa).

Vybavení: Vstupní hala, recepce, výtah, hlavní restaurace Poseidon, a la carte restaurace Delfin, bar, bar u bazénu, konferenční místnost, Wi-Fi v lobby zdarma, terasa s bazénem, dětský bazén, vnitřní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dětský koutek, osušky u bazénu za vratný depozit.