Valašsko - Velikonoce ve Valašském muzeu v přírodě, Radegast a Libušín

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: různé Doprava: autokarem Strava: vlastní

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Valašsko - Velikonoce ve Valašském muzeu v přírodě, Radegast a Libušín

Velikonoce ve Valašském muzeu v přírodě, Radegast a Libušín:
Odjezdová místa: Ústí nad Orlicí, Lanškroun, Vysoké Mýto, Litomyšl, Česká Třebová, Svitavy, Moravská Třebová, Mohelnice, Olomouc.

Svoz mikrobusem za příplatek 300 Kč: Pardubice, Chrudim, Hradec Králové, Vamberk, Třebechovice, Rychnov nad Kněžnou.

Pro skupiny od 8 osob odjezdové místo dle dohody.Čas bude přizpůsoben trase, provozu a podmínkám. S odchylkou odjezdu i návratu až o 2 hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3-4,5 hodinách jízdy 15-45 minut dle potřeb řidiče.

Orientační výše vstupů dle programu, vstupy závisí na okolnostech vč. počasí. Zákazník nemusí absolvovat vstupy, vybere si dle svého uvážení.

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v anglickém jazyce. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen.

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30-50 osob. Při nižším počtu zájemců než je 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.Informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu rádi podáme individuálně.

Více fotografií na FACEBOOKU.

Zájezd pořádá a pojišťuje Cestovní kancelář ČiLe s.r.o. IČ 065 63 431

Program zájezdu

1. den: : Program: Odjezd z Č.Třebové okolo 7. hodiny ranní. Dopoledne prohlídka rodinné výrobny svíček UNIPAR , která vyrábí i mnohé luxusní a kvalitní svíčky (prohlídka cca 20 min.) poté možnost nákupu. Obdivovat budeme také ohromný adventní svícen a krásnou vánoční výzdobu. Přejezd do Valašského muzea v přírodě , kde by měl probíhat Vánoční jarmark ve Valašské dědině a Dřevěném městečku . Zde strávíme odpoledne procházkou adventně vyzdobeného skanzenu. Navečer výjezd na Pustevny , kde navštívíme nově zrekonstruovanou dřevěnou restauraci Libušín , s možností dát si něco k jídlu a prohlédnout tuto Národní kulturní památku, která vstala letos z popela. Návrat okolo 22 hodiny. Omezení či zrušení některých programů není důvodem ke zrušení zájezdu, je důvodem ke změně programu.