Hotel Alem**

Ubytování: hotel ** Doprava: vlastní Strava: polopenze s nápoji
1 termín od 3. srpna 2024

Cena zájezdu

od 13 620 Kč 14 120 Kč


Letovisko Baško Polje se nachází na Makarské riviéře, 2 km jihovýchodně od velkého populárního letoviska Baška Voda, 8 km severozápadně od Makarské. Vyniká krásnými plážemi z drobných oblázků, bohatstvím okolních borových lesů a jedinečnou přírodní scenérií, jíž dominuje vápencový hřeben pohoří Biokovo. Podél pobřeží vede promenádní cesta pro pěší, po které se lze dostat do všech okolních středisek, např. do Bašky Vody to je cca 20 minut pěšky krásnou procházkou. PROČ PRÁVĚ ALEM? * Zajímavá cena * Děti zdarma * Nově opravené pokoje a recepce hotelu * Nápoje k večeři * Klidné místo v příjemném parku u pláže * Krásné pláže vhodné i pro malé děti a neplavce * V blízkosti rušnějšího střediska Baška Voda - 20 minut procházkou po pobřeží Celý popis

Termíny a ceny

03.08. - 10.08.2024 sobota - sobota
polopenze s nápoji vlastní
Sleva 4% 14 120 Kč 13 620 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

 • 7x nocleh
 • 7x polopenze – snídaně a večeře švédský stůl, u večeře – neomezená konzumace domácích točených nápojů (pivo, víno, vody, limo)
 • každodenní úklid, výměny ručníků
 • závěrečný úklid

Cena nezahrnuje

 • místní taxa
 • registrační poplatek jednorázově a pojištění 0,35 EUR / týden 420 Kč 18 a více let (příplatek: 420 Kč)
 • registrační poplatek jednorázově a pojištění 12 - 17,99 let 210 Kč (příplatek: 210 Kč)
 • registrační poplatek jednorázově a pojištění do11,99 let 100 Kč (příplatek: 100 Kč)
 • jednolůžkový pokoj 70% - již v ceníku
 • doprava - klim. bus – 3.050 Kč (příplatek: 3050 Kč)

  • Pobytové zájezdy

Popis zájezdu

Hotel Alem**

Letovisko Baško Polje se nachází na Makarské riviéře, 2 km jihovýchodně od velkého populárního letoviska Baška Voda, 8 km severozápadně od Makarské. Vyniká krásnými plážemi z drobných oblázků, bohatstvím okolních borových lesů a jedinečnou přírodní scenérií, jíž dominuje vápencový hřeben pohoří Biokovo. Podél pobřeží vede promenádní cesta pro pěší, po které se lze dostat do všech okolních středisek, např. do Bašky Vody to je cca 20 minut pěšky krásnou procházkou.

PROČ PRÁVĚ ALEM?
* Zajímavá cena
* Děti zdarma
* Nově opravené pokoje a recepce hotelu
* Nápoje k večeři
* Klidné místo v příjemném parku u pláže
* Krásné pláže vhodné i pro malé děti a neplavce
* V blízkosti rušnějšího střediska Baška Voda - 20 minut procházkou po
pobřeží

Stravování: polopenze s nápoji

Stravování: snídaně a večeře švédský stůl, u večeře domácí točené nápoje: pivo nebo víno nebo šťáva nebo minerální voda bez omezení.

Doprava: vlastní

lze zakoupit autobusovou dopravu
cena jízdenky dle místa nástupu v ČR
cena od 3050,- Kč

Ubytování: hotel **

HOTEL ALEM **
Hotelový komplex je tvořen hlavní třípatrovou budovou bez výtahu a jednopatrovými pavilony depandancí, které leží v hustém piniovém lesoparku pod horským masivem Biokovo.
Středisko je spojeno pobřežní promenádou s městem Baška Voda, která je dlouhá asi 2 km. Komplex je tvořen hlavní budovou a samostatnými jednopatrovými pavilony.
Vybavení: Recepce s trezory, směnárna, hotelová restaurace, kavárna, terasa. V recepci hotelu Alem je dostupná WIFI, pro hosty zdarma, ale počítejte s nižší rychlostí spíše pro vyřízení emailů, naše CK za sílu signálu neručí. V areálu se také nachází obchod se suvenýry, samoobsluha.
Parkování zdarma pro hosty hotelu a depandance. Domácí zvíře povoleno za poplatek (zvíře je nutno nahlásit při rezervaci).

Ubytování:
Hlavní budova: Nově opravené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, s vlastním příslušenstvím a balkonem. Pokoje economy jsou orientovány na parkovou stranu a jsou veliké přibližně 12,50 m² (ty my nemáme v nabídce), pokoje standard jsou nepatrně větší a jsou směrovány na parkovou nebo mořskou stranu. Všechny pokoje jsou jednoduše a účelně vybaveny novým nábytkem. Nově opravené pokoje nemají rekonstruované koupelny. Hotel má tři patra bez výtahu.

Depandance: nově zrekonstruované dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím se nacházejí v jednopatrových depandancích, pokoje jsou vždy obráceny na mořskou stranu a mají balkón. Pokoje v depandancích mají i krásně zrekonstruované koupelny. Přistýlky na vyžádání.

Pláže jsou oblázkové s pozvolným vstupem do moře, vzdálené asi 50 – 100 m. Ke sportovnímu vyžití slouží hřiště pro míčové hry, plážový volejbal, stolní tenis, petanque a další. Komplex nabízí vynikající podmínky pro koupání.