Národní parky a přírodní krásy Chorvatska

 • ubytování: pensionubytování: pension
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
žádný termín od 1. ledna 0001
od 10 990 Kč
Přidat do oblíbených zájezdů

Tento zájezd do Chorvatska propojuje koupání na plážích s poznáváním jedinečných přírodních krás národních parků Chorvatska. V Chorvatsku budete mít možnost vykoupat se pod úchvatnými vodopády řeky Krky, projít se soutěskou Paklenica nebo zavzpomínat na slavného Vinnetoua v NP Plitvická jezera. Chorvatsko ale také nabízí významné historické monumenty ve starobylých městech Zadar, Šibenik, Split a Trogir. Chorvatsko je ale mezi českými turisty samozřejmě nejvíce proslavené díky svému nádhernému moři a pohodové relaxaci na plážích Jadranu. Celý popis ...
Národní parky a přírodní krásy Chorvatska

Termíny a ceny

srpen 2018

31.08. - 09.09.2018 pátek - neděle
polopenze autokarem
Sleva 4%11 490 Kč 10 990 Kč
cena za 10 dní (7 nocí)

Informace o cenách

Slevy

 • sleva 55+ v termínu 15.6. - 24.6. (sleva: -400 Kč)

Cena zahrnuje

 • dopravu autobusem
 • průvodce
 • 7x ubytování ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím
 • 7x polopenzi
 • pobytovou taxu

Výlety

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 330 Kč)
 • fakultativní výlet 3. den (příplatek: 190 Kč)
 • 1/1 pokoj (příplatek: 2100 Kč)

Popis zájezdu

Národní parky a přírodní krásy Chorvatska

Tento zájezd do Chorvatska propojuje koupání na plážích s poznáváním jedinečných přírodních krás národních parků Chorvatska. V Chorvatsku budete mít možnost vykoupat se pod úchvatnými vodopády řeky Krky, projít se soutěskou Paklenica nebo zavzpomínat na slavného Vinnetoua v NP Plitvická jezera. Chorvatsko ale také nabízí významné historické monumenty ve starobylých městech Zadar, Šibenik, Split a Trogir. Chorvatsko je ale mezi českými turisty samozřejmě nejvíce proslavené díky svému nádhernému moři a pohodové relaxaci na plážích Jadranu.
Pořadatelem zájezdu je Mayer & Crocus s.r.o.

Ubytování: pension

Většina našich skupin je ubytována v hotelu Orion ve Vodicích.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy v podvečerních hodinách.
2. den: Návštěva národního parku PAKLENICA v pohoří VELEBIT. Procházka divokou přírodou kaňonem Velké Paklenice. Příjezd na ubytování.
3. den: Pobyt u moře. Pro zájemce fakultativně v podvečer návštěva města ZADAR s prohlídkou historického centra.
4. den: Výlet do národního parku SLAPOVI KRKY s proslulými vodopády, kaskádami, jezírky. Možnost výletu lodí na ostrůvek VISOVAC, který leží uprostřed stejnojmenného jezera obklopen překrásnou přírodou. Na ostrůvku se nachází starobylý františkánský klášter z r. 1445, kde se mimo jiné nachází i jeden ze tří exemplářů skvostně ilustrovaných Ezopových bajek na světě z 15. stol. Dále vodopád SKRADINSKI BUK, zde řeka vytváří terasovité kaskády a na úseku 400 m padá do hloubky 45 metrů (možnost koupání).
5. den: ŠIBENIK (UNESCO) - město s historickým centrem. Odpoledne pobyt u moře.
6. den: Výlet do známých letovisek: SPLIT (UNESCO) - staré město, významná muzea, Diokleciánův palác, příjemný městský park, noblesní pobřežní promenáda s kavárnami. TROGIR (UNESCO) - městečko se zachovalým středověkým jádrem, které oplývá množstvím kulturně historických zajímavostí, z nichž nejzajímavější je románská katedrála. SALONA - jedno z nejvýznamnějších archeologických nalezišť v jihovýchodní Evropě, dva ticíce let starý areál.
7. den: Pobyt u moře. Pro zájemce možnost fakultativního lodního výletu do NP KORNATI, který poskytuje nezapomenutelné přírodní scenérie.
8. den: Pobyt u moře.
9. den: Návštěva známého národního parku PLITVICKÁ JEZERA (UNESCO) s jezírky, vodopády, kaskádami, jejichž romantická nádhera nás přenáší do časů našeho dětství do slavných indiánek o Vinnetouovi.
10. den: Příjezd do Prahy v dopoledních hodinách.