Novigrad - Kastanija mobil home (CAMA) ***

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: mobilhome Doprava: vlastní Strava: vlastní

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Novigrad - Kastanija mobil home (CAMA) ***

Poloha: do 200 m od moře

Vybavení: bazén venkovní, obchod s potravinami, dětské hřiště, parkování, recepce centrální, gril, restaurace.

Sport a zábava: tenisové dvorce, hřiště na volejbal, minigolf, vodní sporty, hřiště pro míčové hry.

UPOZORNĚNÍ: mobilní chaty nejsou dodávány s ručníky a ložním prádlem, je třeba mít vlastní nebo si pronajmout na místě.

Domácí zvířata nejsou povolena. Kouření v MH je zakázáno !

V termínech 16.4.-20.5. a 3.9.-25.9. při pobytu nejméně 3 nocí - 1 vstup (2 hod.) do Wellness zóny (sauna a jacuzzi) - ZDARMA; v termínu 21.5.-11.6. je podmínkou pobytu na 5 nocí.


AKC - Uvedená cena je již vypočtena se slevou 7=6 v termínech do 2.7. a od 27.8.! Slevy se nesčítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU OD 1.2 DO 31.3.2022 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 5 % a to pro termíny od 2.7. do 3.9.2022 !!! Slevy se nesčítají.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Destinace: Kastanija mobil home (CAMA)

Kemp Kastanija pro svou střední velikost a klid je ideální pro rodiny s dětmi. Nachází 3 km severně od Novigradu a 100 m od 300 m dlouhé, přírodní, kamenité pláže s upravenými plochami. Nabízíme zde moderní, designové mobilní domy, Olivu a Lavandu s klimatizací. Každých 8 MH má vlastní bazén.

MH Oliva o rozloze 32 m2 má denní místnost s rohovým gaučem s rozkládací přistýlkou a úložným prostorem a moderně vybavenou kuchyni s lednicí i mrazákem, integrovanou čtyř plotýnkovou varnou desku. Dále 2 ložnice, v jedné je manželská postel 160x200 cm a ve druhé jsou dvě samostatná lůžka 80x200 cm, 2 koupelny (jedna koupelna je připojena k hlavní ložnici). Rozkládací přistýlku doporučujeme pro 2 malé děti nebo 1 dospělou osobu.

MH Lavanda o rozloze 34 m2 je stejně vybavený s rozdílem, že má 3 ložnice. V jedné je manželská postel 160x200 cm a ve druhé i třetí jsou dvě samostatná lůžka 80x200 cm, 1 koupelnu. Součástí mobilní chaty je terasa s posezením.

V kempu je dětské hřiště, gril, obchod, restauraci. Areál nabízí různé zábavní aktivity. Sportovní hřiště tenisové, volejbalové, minigolf či vodní sporty jsou vzdálené 2 km od kempu. Wi-Fi zdarma v některých částech kempu.

Starobylé městečko a letovisko v zátoce Mirna s 2000 obyvateli leží na malém poloostrově 16 km jižně od Umagu a 15 km severně od Poreče. Dnešní název je odvozen od byzantského názvu Neapolis, první zmínky o této osadě jsou jize 7. stol. př. n. l. Za zmínku stojí, že oblast dnešního Novigradu zásobovala dřevem Benátky, které je používaly na výztuhu staveb v bahnité půdě a ke stavbě lodí. Dosud však je oblast bohatá na zeleň a lesnaté porosty. Novigrad, jak už jeho jméno napovídá, je jedno z novějších městeček a dávno obývaném isterském pobřeží, je staré pouhých 1500 let! Ke krásné dominantě města samozřejmě patří úzké uličky mezi starobylými kamennými domy a mnoho dalších památkových míst. Nedaleko Novigradu se do moře vlévá isterská řeka Mirna a její ústí je bohaté na ryby. Je to vidět hlavně na jídelníčcích početných restaurací v okolí.

Pouhých 5 km od pobřeží na výjezdu z Istarskeho Ypsilonu směr Nova Ves, mezi  městy Novigrad – Brtonigla, byl  v roce 2014 otevřen aquapark ISTRALANDIA o celkové rozloze přes 80.000 m2, z toho plných 4.500 m2  je věnováno vodní ploše a vodním atrakcím. Kromě vodní zábavy jsou k dispozici i další činnosti, například fitness, tanec, kurzy latinsko-amerického tance, jízda na rotopedu, plavecká a potápěčská škola, synchronizované plavání, pěnová párty,bowling, plážový volejbal, pískoviště, kouzelnické show, koncerty s barevnými efekty a další.