Pisak - Marina House ***

Ubytování: apartmán Doprava: vlastní Strava: vlastní
5 termínů od 27. července 2024

Cena zájezdu

od 18 603 Kč


1/3 APT: tento apartmán je vhodný pro malou rodinu nebo pro tři osoby. Apartmán se skládá z ložnice se spojenými lůžky a patrovou postelí, samostatné kuchyně s jídelnou, koupelny a velké terasy, které je chráněna markýzou. Apartmán je plně klimatizovaný. Umístěný směrem k moři a krásným pohledem na moře a ostrov Brač. 1/4 APT: tento apartmán je vhodný pro rodiče s 2 dětmi a 1 malým dítětem. Skládá se z jedné velké ložnice a také jedné malé, která je oddělená, jídelny s kuchyní, koupelnou. Apartmán má 2 terasy s venkovním sezením, kryté markýzou. Umístěný směrem k moři a krásným pohledem na moře a ostrov Brač. 1/8 APT: nachází se v přízemí domu, má dvě větší ložnice, které jsou klimatizované, z nichž je vstup na velkou terasu s výhledem na oplocenou zahradu vhodnou pro děti a na moře. Dále dva malé pokoje, které jsou ideální pro děti, nejsou klimatizovány, ale mají ventilátor. V bytě je dále obývací pokoj, dvě koupelny a plně vybavená... Celý popis

Termíny a ceny

červenec 2024

27.07. - 03.08.2024 sobota - sobota
vlastní vlastní
18 603 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

srpen 2024

03.08. - 10.08.2024 sobota - sobota
vlastní vlastní
18 603 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
10.08. - 17.08.2024 sobota - sobota
vlastní vlastní
18 603 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
17.08. - 24.08.2024 sobota - sobota
vlastní vlastní
18 603 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
24.08. - 31.08.2024 sobota - sobota
vlastní vlastní
18 603 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

 • 7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
 • veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
 • lůžkoviny
 • závěrečný úklid
 • parkovné
 • klimatizace

Cena nezahrnuje

 • doprava
 • cestovní pojištění
 • stravování
 • ručníky
 • povinná pobytová taxa (platí se v CK/u prodejce)
 • domácí zvíře (na předchozí vyžádání) 8 EUR/den - platí se na místě

  • Pobytové zájezdy
  • Pobyty u moře

Popis zájezdu

Pisak - Marina House ***

1/3 APT: tento apartmán je vhodný pro malou rodinu nebo pro tři osoby. Apartmán se skládá z ložnice se spojenými lůžky a patrovou postelí, samostatné kuchyně s jídelnou, koupelny a velké terasy, které je chráněna markýzou. Apartmán je plně klimatizovaný. Umístěný směrem k moři a krásným pohledem na moře a ostrov Brač.

1/4 APT: tento apartmán je vhodný pro rodiče s 2 dětmi a 1 malým dítětem. Skládá se z jedné velké ložnice a také jedné malé, která je oddělená, jídelny s kuchyní, koupelnou. Apartmán má 2 terasy s venkovním sezením, kryté markýzou. Umístěný směrem k moři a krásným pohledem na moře a ostrov Brač.

1/8 APT: nachází se v přízemí domu, má dvě větší ložnice, které jsou klimatizované, z nichž je vstup na velkou terasu s výhledem na oplocenou zahradu vhodnou pro děti a na moře. Dále dva malé pokoje, které jsou ideální pro děti, nejsou klimatizovány, ale mají ventilátor. V bytě je dále obývací pokoj, dvě koupelny a plně vybavená velká kuchyň s jídelnou.

Parkovací stání je zajištěno nad domem.

Hostům je k dispozici gril. Majitelé akceptují i domácí mazlíčky.

Nejbližší obchod je vzdálený 120 m, do města Omiš 17 km, Makarská je vzdálena 20 km.

Poloha: do 50 m od moře

POZICE NA MAPĚ ZOBRAZUJE SÍDLO AGENTURY, KDE SE PŘI PŘÍJEZDU HLÁSÍTE, NEJDE O KONKRÉTNÍ POZICI VILY.

Marina House: House Marina (dům Marina) se nachází v malé obci Omišské riviéy, v Pisaku 50 m od oblázkové pláže.

Celkem jsou zde 3 apartmány, jeden vhodný pro 3 osoby, druhý pro 4 osoby a v neposlední řadě apartmán pro 8 osob, nejlépe rodinu s dětmi, protože má před domem oplocenou zahradu.

Destinace: Pisak je nejjižnějším přímořským letoviskem Omišské riviéry. Nachází se asi 17 km jihovýchodně od Omiše, 20 km od Makarské a 40 km od Splitu. Původně byl rybářskou vesničkou, kde se zpracovávaly olivy a vinná réva. Nyní patří mezi vyhledávané turistické destinace. Pyšní se několika krásnými oblázkovými a písčitooblázkovými plážemi s pozvolným vstupem do moře. Jednou z romantických pláží u Pisaku je i přírodní oblázková pláž Vrulja, která se nachází v zátoce pod strmými útesy a je vyhledávanou lokalitou potápěčů. Mezi místní památky patří kostel svatého Marka z 16. století. Pisak je díky své poloze ideálním výchozím bodem pro výlety do Splitu, Omiše nebo Makarské.

Jachty v okolí