Savudrija - Savudrija Plava Laguna pokoje . ***

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: depandance Doprava: vlastní Strava: polopenze s nápoji

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Savudrija - Savudrija Plava Laguna pokoje . ***

Poloha: do 100 m od moře

Vybavení: trezor na recepci , WI-FI k dispozici dle popisu, restaurace á la carte, terasa, lehátka na pláži - za poplatek, slunečníky na pláži za poplatek, večerní hudba.

Sport a zábava: plážový volejbal, aqua aerobic, streetball, půjčovna lodiček, půjčovna šlapadel, tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, vodní sporty, hřiště pro míčové hry, škola tenisu.

Neomezené nápoje k večeři !!!

Při pobytu tří osob v pokoji se platí vždy plné 2 ceny, až 3. osoba na přistýlce má slevu dle věku.
Při pobytu dvou osob, kdy je s jednou dospělou osobou jednou dítě do 13,99 roku, má dítě na 2. řádném lůžku slevu dle věku, jinak se platí dvě plné ceny.

Dětská postýlka (pro děti do 3 let, na vyžádání) - ZDARMA !

Jednolůžkový pokoj na vyžádání, jde o single use dvoulůžkového pokoje, příplatek za neobsazené lůžko minimálně 50 % dle obsazenosti, cenu sdělíme.

Destinace: Savudrija Plava Laguna pokoje .

Resort Savudrija se nachází cca 9 km od města Umag, leží přímo u moře a je obklopen borovým hájem s bohatou mediteránskou zelení. Pláže jsou vzdálené do 200 m, mají různý charakter: přírodní kamenité, skalnaté, betonová plata. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek.

Pouhých 10 minut chůze od ubytování se nachází krásný maják postavený v 19. století, a je nejstarším na pobřeží Jaderského moře.

Pokoje (bývalá depandance Moj Mir) jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje – 22 m2, jsou s možností přistýlky (pro dítě do 12 let). Všechny mají balkon, SAT/TV, telefon.

Možnost WI-FI připojení k internetu a internetový koutek na recepci – zdarma.

Hostům je k dispozici restaurace s terasou přímo na moři, bary, fast food, obchod, stánek s tiskem, bazén se sluneční terasou. Možnost využití trezoru na recepci (za poplatek). Středisko zajišťuje celodenní animaci pro děti i dospělé. Mini club pro děti 4-12 let. Večery s hudbou na terase (o prázdninách). Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, minigolf, stolní tenis, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, vodní sporty a další. Pláž pro psy je zde speciálně vyhrazena, směnárna v blízkosti.

Ideální místo, kde si můžete užívat slunce a moře ve středomořské zeleni, skvěle umístěné ubytování, cenově dostupné.

Savudrija má pouze 350 obyvatel a byla osídlena již v antice. Podle pověsti porazila u Savudrije benátská námořní flotila r. 1117 loďstvo Fridricha Barbarossy. Za posledních 30 let vyrostlo z klidné rybářské vesnice v příjemné a tiché letovisko, kde je zajímavý pohled na rybářský život.