Francie - Romantická Paříž A Versailles

Ubytování: různé Doprava: letecky Strava: snídaně
3 termíny od 12. září 2024

Cena zájezdu

od 19 990 Kč


Vydejte se s námi na letecký poznávací zájezd do Paříže s PhDr. Tomášem Jeřábkem, Petrem Horákem. Zajistili jsme pro vás hotel nedaleko Vítězného oblouku a dalších pamětihodností města. Výborná poloha hotelu vám umožní individuální procházky večerní Paříží, posezení v kavárničkách na břehu Seiny a vstřebání té pravé atmosféry města . Frederik Chopin před více než 150 lety napsal: "Paříž je všechno, co chceš!" a platí to dodnes. Pro Ernesta Hemingwaye byla Paříž "oslavou života". Klikaté uličky a velkolepé bulváry, proslulé stavby, mondénní obchody a prvotřídní restaurace, ošuntělé hospody, honosné operní scény a sebevědomí občané. Žádné jiné evropské město není tak obdivované, jako právě Paříž. Poznávací letecké zájezdy do Paříže 2024 provází PhDr. Tomáš Jeřábek, Petr Horák . Garance skupiny max. 20 - 21 osob. Na co se můžete těšit: výborná poloha hotelu k individuálnímu poznávání umění v světoznámém Louvru jedinečná atmosféra čtvrti... Celý popis

Francie - Romantická Paříž A Versailles

Termíny a ceny

září 2024

12.09. - 15.09.2024 čtvrtek - neděle
snídaně letecky (Praha)
19 990 Kč
cena za 4 dny (3 noci)
19.09. - 22.09.2024 čtvrtek - neděle
snídaně letecky (Praha)
19 990 Kč
cena za 4 dny (3 noci)

říjen 2024

26.10. - 29.10.2024 sobota - úterý
snídaně letecky (Praha)
19 990 Kč
cena za 4 dny (3 noci)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

 • 3x snídani,
 • 3x ubytování v hotelu*** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím,
 • průvodce CK
 • příruční zavazadlo dle pravidel letecké společnosti,
 • transfer z/na letiště,

Cena nezahrnuje

 • EURO (značení €)
 • fakult. výlety a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • Fakultativní příplatek:
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 180 Kč,
 • MĚNA A KURZ
 • místní dopravu,
 • odbavené zavazadlo do 20 kg 1400 Kč,
 • pobytovou taxu,
 • vstupné,

  • Poznávací zájezdy

Popis zájezdu

Francie - Romantická Paříž A Versailles

Vydejte se s námi na letecký poznávací zájezd do Paříže s PhDr. Tomášem Jeřábkem, Petrem Horákem. Zajistili jsme pro vás hotel nedaleko Vítězného oblouku a dalších pamětihodností města. Výborná poloha hotelu vám umožní individuální procházky večerní Paříží, posezení v kavárničkách na břehu Seiny a vstřebání té pravé atmosféry města . Frederik Chopin před více než 150 lety napsal: "Paříž je všechno, co chceš!" a platí to dodnes. Pro Ernesta Hemingwaye byla Paříž "oslavou života". Klikaté uličky a velkolepé bulváry, proslulé stavby, mondénní obchody a prvotřídní restaurace, ošuntělé hospody, honosné operní scény a sebevědomí občané. Žádné jiné evropské město není tak obdivované, jako právě Paříž.

Poznávací letecké zájezdy do Paříže 2024 provází PhDr. Tomáš Jeřábek, Petr Horák . Garance skupiny max. 20 - 21 osob.

Na co se můžete těšit: výborná poloha hotelu k individuálnímu poznávání
umění v světoznámém Louvru
jedinečná atmosféra čtvrti La Cité
zámek Versailles, symbol francouzských králů

Doporučujeme: výborná poloha hotelu k individuálnímu poznávání
umění v světoznámém Louvru
jedinečná atmosféra čtvrti La Cité
zámek Versailles, symbol francouzských králů

Doprava: letecky

Nástupní místa: 29.03. - 01.04. Odjezd L1
04.05. - 07.05. Odjezd L1
30.05. - 02.06. Odjezd L1
20.06. - 23.06. Odjezd L1
12.09. - 15.09. Odjezd L1
19.09. - 22.09. Odjezd L1
26.10. - 29.10. Odjezd L1

Letecky na trase Praha - Paříž - Praha, po Paříži se budeme pohybovat městskou hromadnou dopravou.

Ubytování: různé

hotel*** s výbornou polohou v pařížské čtvrti Levallois-Perret/Clichy, v blízkosti významných památek města. Snídaně formou bufetu, TV, Wi-Fi, hotel. terasa. Výhodou je i stanice metra před hotelem (cca 150 m) a blízkost obchodů, kaváren a restaurací.

hotel***

UBYTOVÁNÍ
- 3x ubytování v hotelu*** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím
- hotel*** s výbornou polohou v pařížské čtvrti Levallois-Perret/Clichy, v blízkosti významných památek města. Snídaně formou bufetu, TV, Wi-Fi, hotel. terasa. Výhodou je i stanice metra před hotelem (cca 150 m) a blízkost obchodů, kaváren a restaurací. - CK si vyhrazuje právo z organizačních důvodů změnit místo ubytování dle Všeobecných smluvních podmínek.

STRAVOVÁNÍ
3x snídaně. Ostatní strava je řešena z vlastních zdrojů a prostředků.

Program zájezdu

1. den: Dle letového řádu odlet s průvodcem do PAŘÍŽE , transfer na ubytování do hotelu. Prohlídka čtvrti Montmartre , náměstí malířů Place du Tertre, krásná bazilika Sacré-Coeur , náměstí Pigalle, Moulin Rouge. Individuálně nebo s průvodcem večerní město.
2. den: PAŘÍŽ - celodenní prohlídka hlavních pamětihodností města s průvodcem - Vítězný Oblouk, Champs Elysées, přes náměstí Concorde pokračujeme k Opeře a k ostrovu La Cité - katedrála Notre Dame , Sainte Chapelle, Justiční palác, Prefektura. Individuální volno v Latinské čtvrti (kavárničky, restaurace, nákupy nebo vznešený Pantheon, Sorbona a Lucemburské zahrady). Večerní fakultativní projížďka lodí po Seině s neobvyklým pohledem na pařížské památky.
3. den: Po snídani odjedeme na fakultativní výlet k prohlídce zámku a zahrad VERSAILLES - symbol francouzských králů, demonstrující bohatství a velikost francouzské monarchie (příměstský vlak RER cca 9 €). V pozdních odpoledních hodinách navštívíme Invalidovnu a Eiffelovu věž .
4. den: Po snídani dokončení prohlídky Paříže s průvodcem, návštěva muzea LOUVRE , individuální volno. Transfer na letiště a odlet do Prahy. Předpokládaný návrat ve večerních hodinách