Benátky - Benátky a ostrovy Murano, Burano a Torcello

Benátky a ostrovy Murano, Burano a Torcello: Murano – Burano – Torcello – Benátky – Punta Sabbioni * Romantický víkend v Benátkách s možností vykoupání v Jadranu. (Cena FM do 20.2.2024.) Celý popis

Benátky - Benátky a ostrovy Murano, Burano a Torcello

Termíny a ceny

03.10. - 06.10.2024 čtvrtek - neděle
snídaně autokarem
4 990 Kč
cena za 4 dny (1 noc)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

  • Dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací do Punta Sabbioni a zpět včetně vjezdů a parkovného; 1x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s příslušenstvím a možností přistýlky v tříhvězdičkovém hotelu v Lido di Jesolo-Cavallino; 1x snídaně; služby průvodce; pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • Pojištění léčebných výloh ERV pojišťovny Standard 1–5 dní (pokud není objednáno ve smlouvě); pojištění storna zájezdu 5 % z ceny zájezdu k pojištění LV, 7% bez pojištění LV; pobytové taxy (asi 2 €/os./noc, nutno platit na místě); vstupné a jízdné (asi 60 €)

    • Poznávací zájezdy

Popis zájezdu

Benátky - Benátky a ostrovy Murano, Burano a Torcello

Benátky a ostrovy Murano, Burano a Torcello:
Murano – Burano – Torcello – Benátky – Punta Sabbioni


* Romantický víkend v Benátkách s možností vykoupání v Jadranu.


(Cena FM do 20.2.2024.)

Program zájezdu

1. den: : Odjezd ve večerních hodinách (Česká Třebová kolem 17. hod.) směrem Praha, České Budějovice a Villach.
2. den: : Ráno přijedeme do přístavu Punta Sabbioni , odkud s průvodcem vyplujeme na celodenní výlet po ostrovech laguny. Nejdříve zamíříme na ostrov sklářů Murano, kde se v předváděcí huti podíváme na ukázku výroby benátského skla. Poté přeplujeme na ostrov krajek Burano s barevnými domy , které malovaly ženy rybářů, aby jejich unavení muži trefili domů. Ostrov se může pochlubit i jednou ze šikmých věží laguny. Nejmenší ostrov Torcello nás přivítá na závěr dne. Svým návštěvníkům nabízí mnoho historických památek z dob nejstaršího osídlení a krásný výhled z věže na celou lagunu. Nakonec přeplujeme lodí zpět do Punta Sabbioni a autobusem se pojedeme ubytovat k moři. Ubytováni budeme v přímořském letovisku Lido di Jesolo / Cavallino, kde si večer můžeme užít procházky podél moře a koupání . Pro zájemce je připravena večeře.
3. den: : Po snídani odjedeme autobusem do přístavu Punta Sabbioni, odkud se lodí vydáme do Benátek . Čeká nás prohlídka města s průvodcem, při níž uvidíme náměstí, chrám a kampanilu San Marco a Dóžecí palác . Zájemci projdou s průvodcem uličkami starého města až k mostu Rialto. Odpolední individuální volno lze využít k návštěvě chrámu, Dóžecího paláce či některého z muzeí. V podvečer odplujeme lodí zpět do přístavu v Punta Sabbioni a autobusem odjedeme zpět do ČR.
4. den: : Návrat do ČR v časných ranních až dopoledních hodinách (Česká Třebová kolem 9. hod., další dle trasy).

Jachty v okolí