Brixen - Barevné Dolomity a lodí po Lago di Garda - DENNÍ PŘEJEZD

Angerer: ***Hotel Angerer leží na okraji turisticky atraktivního městečka Brixen v docházkové vzdálenosti od Acquareny (vnitřní i venkovní bazény), supermarketu a historického centra města. Vybavení hotelu: V hotelu je k dispozici restaurace, bar, trezor, wifi, wellness (vnitřní bazén, finská a infra sauna), zahrada, bar. Pokoje: Příjemně zařízené, starší dvou až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV, některé s balkónem. Jednolůžkové pokoje možné za příplatek. Barevné Dolomity a lodí po Lago di Garda - DENNÍ PŘEJEZD: Lago di Garda – Limone sul Garda – Malcesine – Riva del Garda – zámek Trauttmansdorff – Schlern – Bolzano – „muž z ledu" Ötzi – Brixen – Swarovski Kristalwelten – skokanský můstek Bergisel (Innsbruck) – Plose Val Gardena – Ortisei – Seiser Alm – Seceda * Ubytování v krásném Brixenu v hotelu s krytým bazénem a... Celý popis

Brixen - Barevné Dolomity a lodí po Lago di Garda - DENNÍ PŘEJEZD

Termíny a ceny

14.07. - 19.07.2024 neděle - pátek
vlastní autokarem
12 590 Kč
cena za 6 dní (5 nocí)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

  • Dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného; 5x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky a s příslušenstvím v ***hotelu v Brixenu; 5x polopenze (snídaně formou bufetového stolu, výborná večeře se 4 chody); použití relaxační zóny v hotelu (bazén, sauna, zahrada); výlety uvedené v programu; služby průvodce; pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • Pojištění léčebných výloh ERV pojišťovny Standard 6–10 dní (pokud není objednané ve smlouvě); pojištění storna PLUS zájezdu 5 % z ceny zájezdu k pojištění LV, 7 % bez pojištění LV; pobytové taxy (asi 2,5 €/os./noc, nutno platit na místě); vstupné a lanovky (asi 90 €)

    • Poznávací zájezdy
    • Krásy přírody

Popis zájezdu

Brixen - Barevné Dolomity a lodí po Lago di Garda - DENNÍ PŘEJEZD

Angerer:

***Hotel Angerer leží na okraji turisticky atraktivního městečka Brixen v docházkové vzdálenosti od Acquareny (vnitřní i venkovní bazény), supermarketu a historického centra města.


Vybavení hotelu: V hotelu je k dispozici restaurace, bar, trezor, wifi, wellness (vnitřní bazén, finská a infra sauna), zahrada, bar.


Pokoje: Příjemně zařízené, starší dvou až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV, některé s balkónem. Jednolůžkové pokoje možné za příplatek.

Barevné Dolomity a lodí po Lago di Garda - DENNÍ PŘEJEZD:

Lago di Garda – Limone sul Garda – Malcesine – Riva del Garda – zámek Trauttmansdorff – Schlern – Bolzano – „muž z ledu" Ötzi – Brixen – Swarovski Kristalwelten – skokanský můstek Bergisel (Innsbruck) – Plose Val Gardena – Ortisei – Seiser Alm – Seceda


* Ubytování v krásném Brixenu v hotelu s krytým bazénem a výbornou kuchyní.

* Každý den výlety do úchvatného okolí včetně Lago di Garda.

* DENNÍ PŘEJEZD


(Cena FM do 20.2.2024.)

Program zájezdu

1. den: : Odjezd v časných ranní hodinách (Česká Třebová kolem 5. hod.) směrem Praha, Rozvadov, Innsbruck a Brennero. Během cesty přes Německo a Rakousko se zastavíme v křišťálovém světě Swarovski ve Wattens u Innbrucku . Hlavou alpského obra vejdeme do moderního muzea křišťálu v nádherném údolí mezi alpskými velikány, kde si užijeme velkolepou výstavu, kde se vše třpytí, a muzejní zahrady. Přes úchvatný Brennerský průsmyk přejedeme do Itálie na ubytování a na večeři.
2. den: : Po snídani vyrazíme na výlet do údolí Val Gardena . Ze střediska St. Ulrich (Ortisei) vyjedeme lanovkou vysoko na náhorní plošinu Seiser Alm nebo na legendární rozeklanou Secedu , kde nás čeká procházka přes rozkvetlé louky s krásnými výhledy na dolomitské vrcholy. Po sjezdu dolů se projdeme luxusním letoviskem Ortisei . Odpoledne se vrátíme zpět do Brixenu, kde si užijeme volno na koupání. Večeře.
3. den: : Po snídani vyjedeme k jednomu z nejkrásnějších a nejhlubších alpských jezer Lago di Garda . Máme objednanou projížďku lodí ze starého městečka Malcesine s dominantou hradu Scaligero (kde byl vězněn Goethe) pod masivem Monte Baldo přes jezero na sever do luxusního letoviska Riva del Garda. Zastavíme se i v romantickém Limone sul Garda, ve městečku dlouhověkých, pod mohutným dolomitským masivem. Městečko je obtížně dostupné jinak než z vody, proslavily ho jeho citronové háje na terasách nad jezerem. Návrat na ubytování do Brixenu na večeři.
4. den: : Volný den určený k turistice po blízkém okolí hotelu (hora Plose ) nebo ke koupání v místních lázních Acquarena Brixen , na nákupy, případně k relaxaci v hotelovém bazénu či na zahradě. Zájemci mohou dojet k prastarému klášteru Novacella (Neustift) na okraji Brixenu, či se vydat s průvodcem na prohlídku města, při níž uvidíme staré centrum, Dóm, Havlíčkův domek a hotel U Slona . V případě zájmu více účastníků je možné zorganizovat ochutnávku místního vína na zahradě.
5. den: : Ráno po snídani vyjedeme autobusem k zámku Trauttmansdorff nedaleko Merana s nejkrásnějšími zahradami Itálie. Na oblíbeném místě císařovny Sissi si v exotických zahradách budeme užívat nádherné vyhlídky, moře květů i klid u jezírka. Odtud se nám naskytnou také překrásné výhledy na Dolomity. Odpoledne nás čeká procházka historickým centrem Bolzana . Zájemci se mohou podívat na Ötziho, legendárního „muže z ledu" , starého přes 5 000 let, ostatní si projdou rušné město a mohou si užít malebné italské uličky, trhy či si dát něco dobrého k jídlu. Návrat na hotel na vykoupání a večeři.
6. den: : Ráno po snídani a po vyklizení pokojů, odjezd zpět do ČR. Cestou zastavíme u moderního skokanského můstku na Bergisel (místo legendární bitvy). Vyjedeme zubačkou na vrchol můstků s úžasnými výhledy na Innsbruck a masiv Nordkette, možná budeme mít příležitost sledovat i tréninky skokanů. Návrat do ČR v nočních hodinách (Česká Třebová kolem půlnoci, další dle trasy).