Marina di Cecina - Villagio la Cecinella v Marina di Cecina ***

cestovani
Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: aparthotel Doprava: vlastní Strava: polopenze

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Marina di Cecina - Villagio la Cecinella v Marina di Cecina ***

hezký resort leží cca 2 km od centra a 800 m od pláže, kam je možné dostat se po cyklostezce, která vede pobřežním borovicovým lesem. V období 10.06.-09.09. vozí na nejbližší pláž hosty hotelová služba. Resort se skládá z komplexu 156 studií a apartmánů, které jsou v jednopatrových domech.

nas_tip: Ubytování s polopenzí a možností vaření.

Poznámky: v období 03.06.-09.09.23 platí 7 nocí a nástupní den na ubytování sobota, v ostatních obdobích minimální počet nocí 3, nástupní dny na ubytování každý den.

Stravování: polopenze

polopenze - snídaně bufet, večeře menu o 3 chodech.

Ubytování: aparthotel

vybaveni: v centrální budově recepce, wi-fi zdarma v prostorách recepce, restaurace, bar, parkoviště, menší obchod, dětské hřiště a herna pro děti.

studia pro 2-4 osoby - cca 25 m2 - obytná místnost s dvoulůžkem a s gaučem pro 2 osoby, TV, koupelna s WC, klimatizace, balkon nebo terasa, kuchyňský kout, fén, wi-fi zdarma.
apartmány pro 2-5 osob - cca 32 m2 - dvoulůžková ložnice, obytná místnost s gaučem pro 1 osobu, gaučem pro 2 osoby nebo palandou, TV, koupelna s WC, klimatizace, balkon nebo terasa, kuchyňský kout, fén.
Pokud nebude při předání ubytování zanechán kuchyňský kout uklizený, bude účtován poplatek 45 Euro.

zazemi: v ceně venkovní bazén 25 x 12 m, dětský bazén (do bazénů nutná koupací čepice), venkovní posilovna (vstup od 14 let), tenisové kurty a za poplatek je možné vypůjčit si i kola.