Oblast ALGHERO - CORTE ROSADA RESORT & SPA - Adults only

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: hotel **** Doprava: letecky Strava: snídaně

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Oblast ALGHERO - CORTE ROSADA RESORT & SPA - Adults only

Hotel s unikátní romantickou atmosférou se nachází v panenské přírodě zálivu Porto Conte a je ideální pro páry, které hledají klidnou dovolenou na úrovni.

Poloha: Tento příjemný hotel je situovaný na klidném místě v okouzlujícím zálivu Porto Conte, pouhých 15 minut jízdy autem od katalánské perly Sardinie - města Alghero. Celý areál je zasazen do piniového háje a obklopuje jej udržovaná zahrada orientovaná směrem k moři. Celá oblast "Korálové riviéry" je vyhledávána milovníky potápění pro svůj bohatý podmořský život, který je možné sledovat v těsné blízkosti hotelu. Za zábavou či nákupy lze vyrazit do Alghera, které nabízí nespočet obchodů, barů, restaurací a klubů otevřených až do pozdních nočních hodin. Vzdálenost od letiště v Algheru 11 km (cca 15 min). Vzdálenost od letiště v Olbii 138 km (cca 1 h 50 min).

Pláž: Hotelová písečná pláž je vzdálená 50 metrů a navazuje na zahradu s bazénem. Lehátka, slunečníky a plážová osuška jsou v ceně pobytu. Poloha v širokém zálivu často chrání klienty před přímým působením větru, mořské dno má členitější kamenitý povrch, místy krásně písčitý, k dispozici je hotelové molo, které umožňuje snazší přístup do hlubší části moře.

Sport a zábava: Bazén se slanou vodou s lehátky a slunečníky v zahradě, petang/bocce, 2 tenisové kurty s umělým povrchem. Potápěčské centrum zde nabízí šnorchlování a potápění, každodenní pěší či lodní výlety do chráněného parku Porto Conte, chráněného mořského parku Capo Caccia a zálivu Porto Conte s potápěním do jeskyní a oblastí s pestrým podmořským životem.

Wellness & beauty: Wellness centrum s hamman, saunou, kneippovým chodníkem, hydromasážními vanami, emočními sprchami. Možnost objednání masáží a kosmetických balíčků.

Důležité: Cena zájezdu je počítána s cenou letenky v tarifu PLUS vč. poplatků a odbaveného zavazadla (20 kg) 5 900 Kč/osoba. V momentě rezervace Vám bude upřesněna aktuální cena letenek dle letecké společnosti Ryanair a vyúčtován rozdíl v ceně (příplatek/sleva). Na vyžádání nabídneme i levnější tarif BASIC (malé zavazadlo 40 x 20 x 25 cm - batoh, kabelka nebo taška na laptop) nebo tarif REGULAR (10kg příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm).

Letenky podléhají odlišným storno podmínkám od VSP CK SARDEGNA TRAVEL:
Nevratný tarif - stornopoplatek 100 % v momentě rezervace - doporučujeme sjednat pojištění storna.

Poplatky na místě - nepovinné: Fakultativní (na vyžádání):
Plážová osuška - kauce €10 Výměna plážové osušky - €2/výměna, vstup do wellness - €35/osoba, první řada plážového servisu na pláži - €30/dvě lehátka, slunečník/den

Speciální nabídky: SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

15 % z ceny ubytování na období 13.9.-19.10. při objednání do 30. 6. 2024