Cena zájezdu
od 1 350 Kč
Moderní residence s bazénem nedaleko nejkrásnějších pláží Oroseiského zálivu. Poloha: Apartmány se nacházejí v nově vybudovaném rezidenčním komplexu v městečku Orosei, který zachovává středověké historické centrum, kterému dominuje zřícenina starobylého hradu Giudicale. Městečka Orosei skýtá bohatou nabídku turistických služeb - bary, restaurace, kavárny a obchody všeho druhu. Vzdálenost od letiště v Olbii cca 90 km (cca 1 h 30 min). Pláž: Pouhé 3 km od residence je vzdálená Marina di Orosei pláž se zlatavým pískem a křišťálově čistou vodou, ideální destinace pro surfaře a nadšence potápění. Pobřeží Orosei nabízí mnoho dalších krásných pláží jako Su Barone, Osala, Su Petrosu, Cala Ginepro a další. Sport a zábava: Možnost využívat krásný bazén se sladkou vodou v hotelu Maria Rosaria vzdáleném 220 m od ubytování. Důležité: Check in mezi 17:00 a 20:00 h. Pozdní příjezd musí být hlášen předem. V případě pozdního příjezdu bez ohlášení... Celý popis
květen 2026
červen 2026
červenec 2026
srpen 2026
září 2026
říjen 2026
Vlastní.
Na základě rezervace a za poplatek možnost snídaní v hotelu Maria Rosaria.
Residence dále nabízí možnost využít 10% slevu na útratu v Pizzerii vzdálené cca 220 m od ubytování.
Vybavení: Residence nabízí služby recepce v hotelu Maria Rosaria (9-13 hod. a 17-20 hod.) vzdáleném cca 220 m od ubytování, bazén rovněž v hotelu Maria Rosaria, nehlídané parkoviště v komplexu a venkovní sprchu.
Residence disponuje moderními apartmány vybavenými v typickém sardinském stylu, umístěnými v přízemí nebo 1. patře vždy s vlastním vchodem.
Všechny apartmány disponují vybaveným kuchyňským koutem, elektrickou troubou, koupelnou se sprchou a vybavenou fénem, klimatizací, TV a pračkou.
Typy apartmánů:
BILO 4 (42-48 m2): obývací pokoj s kuch. koutem a 2 lůžky, ložnice s manželskou postelí a koupelnou.
BILO 5 (48-50 m2): obývací pokoj s kuch. koutem a 2 lůžky, ložnice s manželskou postelí, 1 samostatným lůžkem a koupelnou.
TRILO 6 (52 m2): obývací pokoj s kuch. koutem, 2 lůžky, ložnice s manželskou postělí, ložnice se 2 lůžky nebo palandou a koupelna.
Wi-fi částečně k dispozici.
Check-in mezi 17-20h, check-out do 10 h.
Pozdní check in je nutno hlásit předem. Pokud nebude pozdní check in nahlášen předen je možné ubytování až následující den a může být požadován poplatek €50/apartmán.. Příjezdy po 22 hod. za poplatek €20/ apartmán.