Oblast OLBIA TEMPIO - COLONNA BEACH HOTEL MARINELLA

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: hotel **** Doprava: letecky Strava: snídaně

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Oblast OLBIA TEMPIO - COLONNA BEACH HOTEL MARINELLA

Pobyt u jedné z nejkrásnějších bělostných pláží na ostrově osloví zejména páry, hledající klidný hotel se sportovním zázemím.

Poloha: Tento hotel se pyšní ideální polohou u známého pobřeží Costa Smeralda na severu Sardinie. Pobyt u jedné z nejkrásnějších bělostných pláží na ostrově osloví zejména páry, hledající klidný hotel se sportovním zázemím. Je vzdálený pouhých 5 km od přístavu Porto Rotondo – proslulého města celebrit, 300 metrů od hotelu je turistický přístav Punta Marana. Cca 8 km je vzdálené letovisko Golfo Aranci, které je snadno dostupné pomocí lokální železnice.
Vzdálenost od letiště v Olbii 16 km (cca 25 min).

Pláž: Hotel se nachází asi 300 m od jedné z nejkrásnějších pláží ostrova s bělostným pískem, spiaggia di Marinella. Od bazénu k ní vede pěší stezka udržovanou zahradou a parkem, pláž je široká a vybavená polohovacími křesílky, lehátky a slunečníky za poplatek (€ 8/ks/den), možnost zapůjčení pláž. osušek za poplatek (€ 3/každá výměna)

Sport a zábava: Za poplatek: součástí hotelu je Tenis Club Colonna s osvětleným hřištěm (platba na místě- orientační ceny: €20/h přes den, €30/h večer). 300 m od hotelu je potápěčské centrum, lodě a gumové čluny si lze půjčit ve 200m vzdáleném přístavu Marana, kde je též půjčovna aut, kol a skútrů. Skvělý 18jamkový Golf Club Pevero 30 km.

Další služby: Cca 300 m od hotelu je lékařská ambulance, nejbližší lékárna: cca 5 km.

Důležité: Cena zájezdu je počítána s cenou letenky v tarifu PLUS vč. poplatků a odbaveného zavazadla (20 kg) 5 900 Kč/osoba. V momentě rezervace Vám bude upřesněna aktuální cena letenek dle letecké společnosti Ryanair a vyúčtován rozdíl v ceně (příplatek/sleva). Na vyžádání nabídneme i levnější tarif BASIC (malé zavazadlo 40 x 20 x 25 cm - batoh, kabelka nebo taška na laptop) nebo tarif REGULAR (10kg příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm).

Letenky podléhají odlišným storno podmínkám od VSP CK SARDEGNA TRAVEL:
Nevratný tarif - stornopoplatek 100 % v momentě rezervace - doporučujeme sjednat pojištění storna.

Poplatky na místě - povinné: Poplatky k úhradě na místě: Pobytová taxa: € 2/osoba/den - pobytovou taxu neplatí děti do 11 let. (změna vyhrazena)

Speciální nabídky: SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

10 % z ceny ubytování pro pobyty od 7. 9. 2024 při objednání do 30. 6. 2024

Sleva 7=6 (7 nocí za cenu 6) z ceny ubytování po celou sezónu. Sleva 7=6 nelze kombinovat se slevami FM.