Srdce Dolomit II - Rosengarten, Latemar, Sella

  • ubytování: hotelubytování: hotel
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: autokaremdoprava: autokarem
1 termín od 30. června 2018
od 9 990 Kč
Přidat do oblíbených zájezdů

Protože tato oblast Dolomit (UNESCO) je velice nádherná a působivá, turisti se sem rádi vrací. Proto i my jsme pro ně přidali nový zájezd do této překrásné scenérie s odlišným programem. Celý popis ...
Srdce Dolomit II - Rosengarten, Latemar, Sella

Termíny a ceny

červen 2018

30.06. - 07.07.2018 sobota - sobota
polopenze autokarem
9 990 Kč
cena za 8 dní (5 nocí)

srpen 2018

26.08. - 02.09.2018 neděle - neděle
polopenze autokarem
10 990 Kč
cena za 8 dní (5 nocí)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • průvodce
  • 5x ubytování v hotelu s polopenzí (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)

Výlety

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 280 Kč)
  • 1/1 pokoj (příplatek: 1500 Kč)

Popis zájezdu

Srdce Dolomit II - Rosengarten, Latemar, Sella

Protože tato oblast Dolomit (UNESCO) je velice nádherná a působivá, turisti se sem rádi vrací. Proto i my jsme pro ně přidali nový zájezd do této překrásné scenérie s odlišným programem.
Mayer & Crocus s.r.o.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.
2. den: Příjezd na sedlo PASSO DI COSTALUNGA (1 745 m). Odtud pěší výlet pod severní stěnu skupiny LATEMAR k Mitterlerger (pro zájemce cestou Labyrinthsteig) a pokračování okruhem k jezeru LAGO DI CAREZZA. V zelených vodách tohoto jezera se nádherně odráží skalní stěny skupin LATEMAR i ROSENGARTEN.
3. den: Atraktivní okružní cesta s řadou výhledů kolem výrazného masivu hory PALA DI SANTA (2488 m, německy Zanggenberg) přes průsmyky PAMPEAGO (1990 m) a LAVAZE (1800 m). Pro zdatnější možnost výstupu na vrchol hory.
4. den: Výjezd autobusem na PASSO ROLLE do výšky 1 980 m pod vysokou stěnu masivu PALA. Odtud pěší výlet k jezeru LAGO DEL COLBRICON a k chatě Rif. P. ta Ces s výhledem na SAN MARTINO DI CASTROZZA a monumentální skupinu PALE DI SAN MARTINO.
5. den: Výlet do srdce masivu ROSENGARTEN (Růžová zahrada). Z VIGO DI FASSA a Ciampedié (možnost výjezdu lanovkou) cesta pod nádhernou barevnou kulisou rozeklaných štítů na chatu. RIF. CATINACCIO a RIF. VAIOLET, kde si připadáte jak v přírodním amfiteátru.
6. den: Pěší túra v oblasti jižní části skupiny LATEMAR s výhledem na VAL DI FIEMME a skupinu LAGORAI . Trasa vede z PASSO FEUDO (2121 m) k chatě RIF.TORRE DO PISA (2671 m) nebo pod vrchol MT.AGNELLO (2.358 m).
7. den: Odjezd do oblasti SELLA GRUPPE, kde se nachází známá lyžařská oblast SELLA RONDA, na PASSO GARDENA (2 137 m). Výlet pod masivem GRUPPO DI PUEZ na chatu Rif. Forcelles s výhledy na okolní masivní velikány skupin SELLA a BRAIES. Odjezd do Čech.
8. den: Příjezd v ranních hodinách.