Toskánsko

 • ubytování: hotelubytování: hotel
  strava: snídaněstrava: snídaně
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
2 termíny od 7. května 2020
od 5 990 Kč
Přidat do oblíbených zájezdů

Vedle proslulých, každému známých a turisty nejnavštěvovanějších míst v Itálii, jako jsou Benátky, Řím či Florencie je na území Itálie nespočetné množství dalších zajímavostí a památek. Právě takováto místa, která se ne vždy dostávají do programu tradičních tras zájezdů, vám chceme nabídnout při našich toulkách Toskánskem. Celý popis ...

Termíny a ceny

květen 2020

07.05. - 11.05.2020 čtvrtek - pondělí
snídaně autokarem
5 990 Kč
cena za 5 dní (2 noci)

září 2020

26.09. - 30.09.2020 sobota - středa
snídaně autokarem
5 990 Kč
cena za 5 dní (2 noci)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

 • dopravu autobusem
 • průvodce
 • 2x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje)
 • 2x snídani

Výlety

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 180 Kč)
 • 2x večeře (příplatek: 450 Kč)
 • 1/1 pokoj (příplatek: 1200 Kč)

Popis zájezdu

Toskánsko

Vedle proslulých, každému známých a turisty nejnavštěvovanějších míst v Itálii, jako jsou Benátky, Řím či Florencie je na území Itálie nespočetné množství dalších zajímavostí a památek. Právě takováto místa, která se ne vždy dostávají do programu tradičních tras zájezdů, vám chceme nabídnout při našich toulkách Toskánskem.
Pořadatelem zájezdu je Mayer & Crocus s.r.o.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách.
2. den: FLORENCIE (UNESCO) - město, do jehož tváře se tak významně vepsala italská renesance. Metropole Toskánska s mnoha památkami: Dóm Santa Maria dei Fiori, Giottova zvonice, slavné náměstí Signoria se sochou Davida, volno. Návštěva lázní Montecatini. Nocleh.
3. den: SIENA (UNESCO) - město, jehož kostely a paláce vytvářejí působivý architektonický komplex. SAN GIMIGNANO (UNESCO) - jedno z nejatraktivnějších míst Toskánska , jeho hradby a historické rodové věže dokreslují malebný obraz středověkého města. VOLTERRA s impozantními středověkými paláci. Nocleh.
4. den: PISA (UNESCO) - město s unikátním dómem a proslulou šikmou věží. LUCCA - elegantní podmanivé město, obklopené hradbami,nabízí ve svém středu atraktivní směs náměstí, malých kostelů, muzeí, galerií a dlážděných uliček.
5. den: Příjezd do Prahy v dopoledních hodinách.

Podobné zájezdy