Hotel Flamingo Beach ***

cestovani
Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: hotel *** Doprava: letecky Strava: vlastní

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Hotel Flamingo Beach ***

V blízkosti městské oblíbené, živé písečné pláže "Mackenzie beach" v Larnace se nachází plážový hotel Flamingo Beach. Centrum města cca 2 km a plážová promenáda hned u hotelu. V okolí hotelu se nabízejí nejrůznější nákupní a stravovací možnosti,v blízkosti je také supermarket. Z hotelu se můžete dostat k následujícím turistickým zajímavostem: Salt Lake, St. Lazarus Church a Waterworld Waterpark.

Pláž: jedna z nejznámějších pláží na Kypru, kterou oblibují jak místní, tak turisté se nechází jen několik set metrů od hotelu. Na pláži jsou k dispozici slunečníky a lehátka (za poplatek). Je zde také dostatek restaurací a barů, sprchy a sociální zařízení.

Stravování: vlastní

Bez stravy, snídaně, polopenze – dle zvolené varianty.
Snídaně (08:00 - 10:00 hod.). Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu nebo servirována večeře. U večeří se nápoje hradí extra a vyždauje se formální oblečení.

Ubytování: hotel ***

Vybavení: Tento 6podlažní hotel má 64 pokojů. Pokoje byly naposledy renovovány v roce 2020. V hotelu se nachází lobby s barem, výtah, klimatizace a sejf (za poplatek). O blaho hostů se stará restaurace (klimatizovaná). Den plný zážitků můžete nechat doznít v hotelovém baru. Wi-Fi je hotelovým hostům k dispozici zdarma. Dále má hotel konferenční prostor s celkem 200 sedadly a připojením k internetu. Pohybově omezeným hostům nabízí ubytování bezbariérový výtah a vstup. Úklid pokojů je zdarma. K venkovnímu vybavení hotelu patří bazén (s otevírací dobou od dubna do října). Zde jsou k dispozici lehátka a slunečníky (zdarma).

Vybavení pokojů: Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky, sklápěcím lůžkem, dětskou postýlkou (zdarma), vytápěním (individuálně regulovatelným), balkónem, internetem (zdarma), sejfem (za poplatek), satelit.TV a také individuálně regulovatelnou klimatizací. Koupelna s sprchou nebo vanou, tolateou a fénem. Ručníky jsou měněny 3x za týden.