Limassol - Four Seasons *****

Poloha: Luxusní hotelový areál Four Seasons renomovaného hotelového řetězce s udržovanou zahradou leží u písčité pláže na východním konci Limassolu, asi 8 kilometrů od jeho centra. Letiště v Larnace je vzdáleno asi 65 kilometrů.

Popis hotelu : Hotelová šestipatrová budova se nachází přímo u písčité pláže. V roce 2016 hotelové pokoje a suity prošly rekonstrukcí. Hotel disponuje velkým množstvím typů pokojů a suit, na vyžádání lze zajistit propojené pokoje/ suity, bezbariérové pokoje a bezbariérový přístup. Některé typy pokojů jsou určeny pouze dospělým osobám.

Pláž & Bazény : hlavní bazén tvaru laguny s dětskou částí se skluzavkami, menší venkovní bazén v sekci pouze pro dospělé,
vnitřní vyhřívaný bazén,
písečná pláž,
lehátka a slunečníky u bazénů i na pláži zdarma

Sport & zábava : dva tenisové kurty s umělým trávníkem, stolní tenis, aerobik, cvičení na míčích, aqua fitness,
škola potápění s certifikátem PADI 5* za poplatek,
motorizované a nemotorizované vodní sporty za poplatek na pláži,

Aktivity pro děti a juniory : animační program, dětský klub, školka, dětské snídaně

Internetové připojení : wifi

Relaxace & Wellness : lázně Shiseido Spa - první Thalassotherapy centrum na Kypru,
sauna, jacuzzi, vnitřní vyhřívaný bazén, kadeřnictví

Popisy pokojů : Zahradní studio Interiér 36 m², ložnice s dvoulůžkem, umístnění ve vedlejší budově v zahradě, přízemí nebo patro, koupací pláště a pantofle, připojení na internet, privátní check-in, možnost vybalení zavazadel, denně čerstvé ovoce, terasa v přízemí s přístupem do bazénu s jacuzzi nebo balkon v patře s jacuzzi. Max. obsazenost 2 osoby. Studio se nachází v sekci určené pouze pro dospělé osoby. Dvoulůžkový pokoj Superior výhled do vnitrozemí/ na moře Interiér 35 m², připojení na internet, balkon nebo terasa s výhledem do vnitrozemí / na moře. Penthouse suita výhled na moře Interiér 56 m², ložnice od obývací části oddělená posuvnými dveřmi, koupelna s jacuzzi vanou, dvěma umyvadly a odděleným WC, placené filmy a playstation, CD přehrávač, připojení na internet, dvojitý balkón s panoramatickým výhledem na moře. Max. obsazenost 2 osoby. Rodinná suita výhled na moře Interiér 57 m², manželská postel v ložnici, v obývací části oddělené dveřmi dvoulůžková pohovka, koupelna s jacuzzi pro dva, připojení na internet, balkón. Rodinný pokoj Interiér 39 m², manželská postel a rozkládací pohovka v neoddělené obývací části, připojení na internet, balkón s panoramatickým výhledem na moře.
  • ubytování: hotel *****ubytování: hotel *****
    strava: snídaněstrava: snídaně
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy
    • Pobyty u moře