Advent v lázních Mosonmagyaróvár + Bratislava a Vídeň

Ubytování: hotel *** Doprava: autokarem Strava: polopenze
1 termín od 28. listopadu 2024

Cena zájezdu

od 8 790 Kč 8 990 Kč


Připravili jsme pro Vás pohodový adventní zájezd s ubytováním v termálních lázních Mosonmagyarovár s koupáním a odpočinkem, ale i poznáváním zajímavostí po trase a v blízkém okolí. Navštívíme vyhlášené adventní trhy v Bratislavě i Vídni, seznámíme se s malebným historickým centrem města Györ. Pořadí jednotlivých výletů může být změněno. Mosonmagyaróvár se nachází v severozápadním cípu Maďarska, jen pár kilometrů od slovenské hranice. Je to živé město s mnoha obchody a restauracemi, ale i s historickým centrem s pěší promenádou. Zdejší termální lázně se nachází uprostřed zeleně nedaleko centra města. Termální pramen s alkalickou hydrogenuhličitanovou vodou s obsahem mnoha rozpuštěných solí tryská z hloubky 2 km a jeho teplota je 74°C. LÁZEŇSKÝ AREÁL Celoročně otevřený lázeňský areál navazuje na historické centrum města. Návštěvníkům nabízí venkovní léčebný bazén (36-38°C), sedací léčebný bazén (34-36°C), zážitkový bazén (30-33°C)... Celý popis

Advent v lázních Mosonmagyaróvár + Bratislava a Vídeň

Termíny a ceny

28.11. - 01.12.2024 čtvrtek - neděle
polopenze autokarem
8 790 Kč
cena za 4 dny (3 noci)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

 • dopravu autobusem
 • 3x ubytování ve 2lůžkových pokojích typu STANDARD+ s možností 1 dětské přistýlky, s vl. příslušenstvím, fénem, TV, minibarem, klimatizací
 • 3x polopenzi (snídaně i večeře formou bufetu)
 • vstupné do lázní
 • vstup do hotelového wellness centra (krytý bazén s termální vodou (35-37°C), finská sauna, infrasauna, možnost léč. procedur a masáží za poplatek)
 • vypůjčení županu
 • pobytovou taxu
 • průvodce

Výlety

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 180 Kč)
 • 1/1 pokoj (zde povinný pro samostatně cestující osoby), omezený počet, nutno ověřit dostupnost předem v CK (příplatek: 1300 Kč)

  • Pobytové zájezdy
  • Lázně a wellness pobyty

Popis zájezdu

Advent v lázních Mosonmagyaróvár + Bratislava a Vídeň

Připravili jsme pro Vás pohodový adventní zájezd s ubytováním v termálních lázních Mosonmagyarovár s koupáním a odpočinkem, ale i poznáváním zajímavostí po trase a v blízkém okolí. Navštívíme vyhlášené adventní trhy v Bratislavě i Vídni, seznámíme se s malebným historickým centrem města Györ.
Pořadí jednotlivých výletů může být změněno.

Mosonmagyaróvár se nachází v severozápadním cípu Maďarska, jen pár kilometrů od slovenské hranice. Je to živé město s mnoha obchody a restauracemi, ale i s historickým centrem s pěší promenádou. Zdejší termální lázně se nachází uprostřed zeleně nedaleko centra města. Termální pramen s alkalickou hydrogenuhličitanovou vodou s obsahem mnoha rozpuštěných solí tryská z hloubky 2 km a jeho teplota je 74°C.

LÁZEŇSKÝ AREÁL
Celoročně otevřený lázeňský areál navazuje na historické centrum města.
Návštěvníkům nabízí venkovní léčebný bazén (36-38°C), sedací léčebný bazén (34-36°C), zážitkový bazén (30-33°C), zážitkový bazén (36-37°C), polokrytý zážitkový bazén (36-37°C) včetně jacuzzi, venkovní plavecký bazén (27-29°C), vnitřní plavecký bazén (27-29°C), dětský bazén (30-32°C), dětské brouzdaliště (30-32°C), skluzavky a odpočinkové prostory, WIFI.

Stravování: polopenze

snídaně a večeře formou bufetu

Ubytování: hotel ***

přímo u lázeňského areálu
nedaleko centra města
propojení hotelu s lázeňským areálem (není propojen krytou chodbou)
wellness centrum
půjčovna kol za poplatek

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy v časných ranních hodinách (cca 05.30 hod.). Návštěva adventních trhů a prohlídka centra BRATISLAVY (např. Michalská brána, staré město, Bratislavský hrad). Ubytování v Mosonmagyarovár .
2. den: Volný den k relaxaci v LÁZNÍCH MOSONMAGYAROVÁR . Odpoledne pro zájemce procházka po centru MOSONMAGYAROVÁRU – živé město s mnoha obchody a restauracemi a historickým centrem s pěší promenádou.
3. den: Dopoledne volno k relaxaci v LÁZNÍCH MOSONMAGYAROVÁR (celoročně otevřený lázeňský areál s několika vnitřními i venkovními bazény). Odpoledne prohlídka historického města GYÖR – starobylé město na soutoku tří řek s barokním centrem, biskupským hradem a palácem a bazilikou sv. Štěpána ze 14.st., historickým hlavním náměstím Széchenyi s benediktinským komplexem sv. Ignáce z Loyoly.
4. den: Odjezd z Maďarska. Cestou návštěva VÍDNĚ s vánočními trhy u Radnice, které jsou nejznámější, i mnoha pamětihodnostmi (Dóm sv. Štěpána, Hofburg aj.). Dojezd do Prahy v pozdních večerních hodinách.