Hotel CARBONA

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: hotel Doprava: autokarem Strava: polopenze

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Hotel CARBONA

Poloha: Hotelový komplex se středomořskou atmosférou se nachází v klidné lokalitě blízko centra Hevízu, cca 500 m od termálního jezera. Městečko Hevíz se nachází na příjemné zelené vrchovině mezi vinicemi, jen 10 km od Balatonu, v madarské župě Zala.

Vybavení: Vybavení: Recepce, lobby, restaurace Attila, kavárna Platán (kvalitní káva a čaj, domácí dorty, čerstvé ovocné či zeleninové džusy, doprovodný kulturní a zábavní program), noční bary Victoria Terrace a Carolina (vedle tanečního sálu, dobrá vína), bar u bazénu Neptun, dětské hřiště a dětský koutek, feng shui zahrada, zahradní gril, obchod se suvenýry, směnárna, výtah, hotelové pantofle (3 Eur/zdarma), pokojová služba, Wifi zdarma, fitness, wellness, termální bazény venkovní (30°C) a vnitřní (28°C) napájené vlastním pramenem, dětský bazén se skluzavkou, masážní lehátka, sluneční terasa, půjčovna kol a kolárna, volnočasové a cvičební programy, úschovna zavazadel, konferenční místnosti, turistické informace, hlídané parkoviště (pro auta i autobusy). Domácí mazlíček za poplatek cca 20 EUR/noc.

Sport a zábava: Aktivity: Kulturní vyžití - organizované kulturní akce na podiu hotelu, o víkendech živá hudba během večeří u svíček. Externí doplňkové aktivity - kulečník, bowling (cca 500 m), jízda na koni (cca 2 km). Zajímavosti v okolí - jezero Balaton (10 km), město Keszthely - historický zámek a široká škála kulturních programů, hrad Sümeg, zámek Helikon, ostrovní lázně Szigetfürdő, přírodní zajímavost Malý Balaton, Zalakaros, rezervace buvolů, Kápolnapusztai.