Zalakaros - Hotel Aphrodite v Zalakaros ****

cestovani
Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: hotel **** Doprava: vlastní Strava: snídaně

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Zalakaros - Hotel Aphrodite v Zalakaros ****

moderní hotel leží v centru městečka Zalakaros, cca 35 km jihovýchodně od Balatonu, lázně Zalakaros jsou cca 400 m od hotelu.

nas_tip: Děti do 11,9 let ubytované na 3., 4. lůžku mají pobyt se snídaní zdarma.

Poznámky: po celou sezonu minimální počet nocí 3 a nástupní dny na ubytování každý den. Po celou sezonu platí 4=3, 5=4 a 7=5.

Stravování: snídaně

v ceně snídaně formou bufetu.
Za příplatek je možná polopenze – snídaně i večeře bufet nebo lehké all inklusive - snídaně bufet, v poledne se podává lehký oběd (snacky, polévky...), mezi 15.00-16.00 hod. svačina - koláče, káva, čaj, večeře bufet. Mezi 10.00-21.00 hod. mají hosté k dispozici nápoje jako točené pivo, stolní víno, minerálku, šťávy a vybrané nealko nápoje.

Ubytování: hotel ****

vybaveni: recepce, hala, wi-fi zdarma, výtah, jídelna, restaurace, herna pro děti, dětské hřiště, zahrada s lehátky a slunečníky, parkoviště za poplatek cca 5 Euro/den.

pokoje mají koupelnu s WC, kabelovou TV, fén, klimatizaci, trezorek a balkon, k dispozici jsou koupací pláště. Rodinné pokoje mají 2 místnosti, v jedné je dvoulůžko a v druhé 2 oddělené postele. V rodinných pokojích mohou být na 3. a 4. lůžku jen děti do 17,9 let a minimální počet osob v těchto pokojích je 3.

zazemi: v ceně vnitřní bazén bazén 58m2, venkovní bazén 40 m2, termální bazén , sauna, pára, infrakabina, posilovna. Wellnes je přístupné jen pro dospělé osoby. Všichni plně platící hosté mají v ceně pobytu 1x na 30 minut pronájem squashového kurtu, jinak za poplatek.