Silvestr v Malajsii

Ubytování: hotel *** Doprava: letecky Strava: snídaně
1 termín od 26. prosince 2022

Cena zájezdu

od 61 800 Kč


Co takhle oslavit letos Nový rok trochu jinak? Exotická Malajsie nabízí nepřeberné množství památek, přírodních krás a kilometry písečných pláží. V úvodu vás pozveme do malajsijské metropole Kuala Lumpuru s pestrou směsicí tradičních kultur, moderních staveb a skvělé kuchyně. Ruch velkoměsta vystřídá zpěv ptáků a šustění čajových lístků v kopcích Cameron Highlands. Naše putování zakončíme na ostrově Penang, nazývaném kdysi "Perlou Orientu". Zdejší starobylé uličky čínských kupeckých domů na závěr vystřídá odpočinek na písečných plážích ostrova. Velikost skupiny: 8–16 účastníků Naše doporučení: Dopřejte si exotického Silvestra! Oslavte letos zimní svátky jinak a vydejte se do Malajsie – za památkami i nádhernou přírodou, příjemným teplem a kilometry písečných pláží . Celý popis

Termíny a ceny

26.12. - 04.01.2023 pondělí - středa
snídaně letecky (Praha)
61 800 Kč
cena za 10 dní (9 nocí)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

  • letenka Praha–Kuala Lumpur–Praha (vč. všech poplatků)
  • pronajaté mikrobusy
  • 7x hotel *** se snídaní
  • 1x slavnostní silvestrovská večeře
  • vstupné do památkových objektů a přírodních lokalit dle programu
  • český odborný průvodce China Tours

Cena nezahrnuje

  • Jednolůžkový pokoj – 8200 Kč

    • Poznávací zájezdy

Popis zájezdu

Silvestr v Malajsii

Co takhle oslavit letos Nový rok trochu jinak? Exotická Malajsie nabízí nepřeberné množství památek, přírodních krás a kilometry písečných pláží. V úvodu vás pozveme do malajsijské metropole Kuala Lumpuru s pestrou směsicí tradičních kultur, moderních staveb a skvělé kuchyně. Ruch velkoměsta vystřídá zpěv ptáků a šustění čajových lístků v kopcích Cameron Highlands. Naše putování zakončíme na ostrově Penang, nazývaném kdysi "Perlou Orientu". Zdejší starobylé uličky čínských kupeckých domů na závěr vystřídá odpočinek na písečných plážích ostrova.
Velikost skupiny:

8–16 účastníků
Naše doporučení:
Dopřejte si exotického Silvestra! Oslavte letos zimní svátky jinak a vydejte se do Malajsie – za památkami i nádhernou přírodou, příjemným teplem a kilometry písečných pláží

.

Stravování: snídaně

snídaně

Program zájezdu

1. den: Praha – Kuala Lumpur : přílet a první seznámení s hl. m. Malajsie – večer u majestátních Petronas Twin Towers ( nejvyšší "dvojčata" světa – 452 m).
3. den: K. Lumpur – Cameron Highlands: hlavní pamětihodnosti – Náměstí nezávislosti, Národní mešita, staré nádraží; pokračování do někdejší horské stanice Cameron Highlands (1300 m n.m.) – cestou zastávka u vodopádu Iskandar a u pitoreskních jeskyní Batu , v nichž je ukryt hinduistický chrám střežený houfy opic.
4. den: Cameron Highlands : nenáročné výlety po kopcích v příjemném horském podnebí – procházka mechovým pralesem , návštěva motýlí farmy, květinových a zeleninových zahrad či buddhistického kláštera.
5. den: Cameron Highlands – o. Penang : zářivě zelené čajové plantáže – návštěva továrničky na výrobu čaje s ochutnávkou; půldenní přejezd (přes 13 km dlouhý most) do George Townu úžasná atmosféra starobylého města s koloniální architekturou , mnoha mešitami a čínskými chrámy.
6. den: Penang – George Town : britská pevnost Cornwallis , hodinová věž, okázalý shromažďovací dům klanu Khoo , bohatě zdobený jihoindický chrám, největší buddhistický chrám v Malajsii Kek Lok Si; večer přivítání Nového roku v exotickém prostředí tropické země.
7. den: Penang : volný program – odpočinek na písečných plážích , možnost vodních sportů a individuálních výletů po ostrově.
9. den: Penang – Praha: přesun na letiště v Kuala Lumpuru a odlet zpět do Prahy, přílet do ČR 10. den.