Pohoda na prosluněných Maledivách - tropickém ráji v Indickém oceánu

Ubytování: pension Doprava: letecky Strava: polopenze
3 termíny od 26. října 2024

Cena zájezdu

od 54 490 Kč


Zájezdy na Maledivy představují pro mnohé turisty, kteří se do těchto končin chystají vydat, klasický symbol romantiky a nejkrásnějšího podmořského života. A tak tomu opravdu je! Jen těžko najdete na světě místo s krásnějšími plážemi, čistším mořem a úžasnějším barevným podmořským světem. Maledivy nabízí vše. A navíc můžete očekávat skvělou kuchyni a pohostinnost. Na této dovolené se budete cítit opravdu jako v ráji. Maledivy pro vás přichystají klidnou atmosféru s těmi nejkrásnějšími východy a západy slunce. Celý popis

Pohoda na prosluněných Maledivách - tropickém ráji v Indickém oceánu

Termíny a ceny

březen 2024

12.03. - 20.03.2024 úterý - středa
polopenze letecky (Praha)
51 490 Kč
cena za 9 dní (8 nocí)

duben 2024

10.04. - 18.04.2024 středa - čtvrtek
polopenze letecky (Praha)
54 490 Kč
cena za 9 dní (8 nocí)
25.04. - 03.05.2024 čtvrtek - pátek
polopenze letecky (Praha)
54 490 Kč
cena za 9 dní (8 nocí)

říjen 2024

26.10. - 03.11.2024 sobota - neděle
polopenze letecky (Praha)
54 490 Kč
cena za 9 dní (8 nocí)

listopad 2024

16.11. - 24.11.2024 sobota - neděle
polopenze letecky (Praha)
54 490 Kč
cena za 9 dní (8 nocí)
23.11. - 01.12.2024 sobota - neděle
polopenze letecky (Praha)
55 490 Kč
cena za 9 dní (8 nocí)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

  • zpáteční letenka Praha-Male vč. let. tax a poplatků v max. výši 22 000 Kč, lodní transfery mezi ostrovy, 6x ubytování v rodinném penzionu a 1x v hotelu, 7x snídaně, 6x večeře, lodní výlety dle programu, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

  • vstupné, bakšišné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
  • 1lůžkový pokoj 7 800 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu do 35 000 Kč za 900 Kč, do 85 000 Kč za 1 650 Kč

    • Pobytové zájezdy
    • Exotika

Popis zájezdu

Pohoda na prosluněných Maledivách - tropickém ráji v Indickém oceánu

Zájezdy na Maledivy představují pro mnohé turisty, kteří se do těchto končin chystají vydat, klasický symbol romantiky a nejkrásnějšího podmořského života. A tak tomu opravdu je! Jen těžko najdete na světě místo s krásnějšími plážemi, čistším mořem a úžasnějším barevným podmořským světem. Maledivy nabízí vše. A navíc můžete očekávat skvělou kuchyni a pohostinnost. Na této dovolené se budete cítit opravdu jako v ráji. Maledivy pro vás přichystají klidnou atmosféru s těmi nejkrásnějšími východy a západy slunce.

Program zájezdu

1. - 2. den: odlet z Prahy do MALÉ, poté přesun rychlou lodí na ostrov THULUSDHOO ležící v ATOLU NORTH MALÉ, který má svým turistům opravdu co nabídnout - skvělé lokality ke šnorchlování, bílé písečné pláže a přátelské pohostinné obyvatele. Po zbytek dne relaxace na naší pláži.
3. den: dnes nás čeká výlet po malém ostrůvku THULUSDHOO, který nás zavede na místa, kde si budeme připadat jako součást maledivského dění a blíže se tak seznámíme s tím, jaké je žít na malých izolovaných maledivských ostrůvcích. Navštívíme továrnu Coca-Coly, která se tu vyrábí z odsolené vody.
4. den: podnikneme neopakovatelný lodní výlet do oblasti ostrova HURAA za pozorováním žraloků dosahujících délky až 2 metrů, který patří k těm nejzajímavějším zážitkům na ostrovech. Když budeme mít štěstí, je možné tu zahlédnout i želvy, manty či delfíny. Procházka po ostrově HURAA s návštěvou mangrovových porostů s mangrovovými kraby.
5. den: volný den na pláži COKES BEACH, možnost zapůjčení kajaku či projížďky na vodních lyžích, šnorchlování přímo z pláže, společnost vám budou dělat pestrobarevné rybičky, ochutnávání místní lahodné kuchyně, doporučujeme například pokrm zvaný mas huni, což je směs tuňáka, cibule, kokosu a chilli, která se jí za studena k čaji.
6. den: po snídani vyrazíme na koupací výlet nádhernou písečnou kosu s krátkým šnorchlováním v oblasti kolem AQUARIA, což je korálový útes v hloubce asi 15 m, který je bohatý na velké množství útesových ryb, pohybují se tu i pyskouni, hejna chňapalů či rejnoci.
7. den: podvečerní výlet menšími rychlými čluny, při němž si budeme moci zarybařit na šňůru přímo z loďky. Váš úlovek vám pak místní kuchař připraví přímo před vašimi zraky.
8. den: přesun do MALÉ, hlavního města těchto pohádkových ostrovů, které má pro turisty připraveno historické památky, výškové budovy, ale nabízí i spleť úzkých uliček vhodných pro nákup suvenýrů. Určitě musíme navštívit velice významnou MEŠITU HUKURU MINSKIY ze 17. st. nebo PALÁC MULEE-AAGE, bývalé sídlo sultána Mohameda Shamsuddeena III. Neopomeneme navštívit i vyhlášený rybí trh a trh s kořením, šátky a ovocem a zeleninou. Nocleh v hotelu.
9. den: odlet do Prahy.

Podobné zájezdy