Relax na plážích Malediv + VEČERNÍ POZOROVÁNÍ REJNOKŮ (letecky z Prahy)

Ubytování: hotel ***** Doprava: letecky Strava: plná penze
1 termín od 15. listopadu 2024

Cena zájezdu

od 85 990 Kč


Perfektní dovolená bez davů turistů? Maledivy… Užijete si soukromí na sněhobílých plážích ve stínu kokosových palem. Osvěžíte se v tyrkysových lagunách. Vyzkoušíte si krmení rejnoků a žraloků. Se šnorchlem či ploutvemi se ponoříte do hlubin oceánu. Můžete pozorovat delfíny, grilovat na pláži nebo objevit metropoli Male. Nechte se unést rájem – zažijte dokonalý odpočinek na Maledivách! Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla. V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně. Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak. Podmínky pro přepravu zavazadel: Zavazadlo v ceně zájezdu:  kabinové zavazadlo o rozměrech 55 x 38 x 20 cm... Celý popis

Relax na plážích Malediv + VEČERNÍ POZOROVÁNÍ REJNOKŮ (letecky z Prahy)

Termíny a ceny

15.11. - 23.11.2024 pátek - sobota
plná penze letecky
85 990 Kč
cena za 9 dní

Informace o cenách

Cena zahrnuje

 • letenka Praha – Male – Praha včetně letištních tax (s 1 přestupem)
 • kabinové a odbavované zavazadlo dle pravidel pro přepravu zavazadel
 • transfery letiště – hotel – letiště
 • 6x ubytování v 5* hotelu
 • 6x plná penze
 • výlet na krmení rejnoků a žraloků
 • technický delegát

Cena nezahrnuje

 • fakultativní výlety a aktivity
 • příplatek za all inclusive 15 990 Kč
 • cestovní pojištění
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 22 500 Kč

  • Exotika

Popis zájezdu

Relax na plážích Malediv + VEČERNÍ POZOROVÁNÍ REJNOKŮ (letecky z Prahy)

Perfektní dovolená bez davů turistů? Maledivy… Užijete si soukromí na sněhobílých plážích ve stínu kokosových palem. Osvěžíte se v tyrkysových lagunách. Vyzkoušíte si krmení rejnoků a žraloků. Se šnorchlem či ploutvemi se ponoříte do hlubin oceánu. Můžete pozorovat delfíny, grilovat na pláži nebo objevit metropoli Male. Nechte se unést rájem – zažijte dokonalý odpočinek na Maledivách!

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.


V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.


Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Podmínky pro přepravu zavazadel: Zavazadlo v ceně zájezdu:  kabinové zavazadlo o rozměrech 55 x 38 x 20 cm (celkový součet stran max. 114 cm) a max. hmotnosti 7 kg (toto zavazadlo patří na palubu letadla, rozměry jsou včetně držadla, postranní kapsy a koleček)

Zavazadlo v ceně zájezdu:  odbavované zavazadlo o hmotnosti do 30 kg (toto zavazadlo bude odbavené do úložného prostoru)


Podmínky vždy platí pro jednoho cestujícího, pokud není uvedeno jinak.

Hmotnosti zavazadel nelze sčítat.

Každý pasažér musí mít své vlastní zavazadlo dle uvedených podmínek. Zavazadlo k odbavení (pokud není v ceně) lze objednat nejpozději 30 dní před termínem zájezdu.

Cestovní pojištění: Kooperativa B Svět (100 Kč / den / osoba)
Slavia D - Travel High 2.0 + STORNO (174 Kč / den / osoba)
Slavia E - Travel OVERSEAS 2.0 + STORNO (250 Kč / den / osoba)
Srovnání pojištění

Stravování: plná penze

plná penze

Ubytování: hotel *****

luxusní 5* resort na Maledivách
ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích (dle dostupnosti)

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy v odpoledních hodinách s přestupem do Male.
2. den: Po příletu do Male se přesuneme lodí k luxusnímu resortu. Čeká nás pozemský ráj, ve kterém si vychutnáme vše, co nádherný exotický ostrov nabízí. Po dlouhém letu se objednaným transferem necháme dovézt k luxusnímu resortu, ve kterém budeme ubytovaní po celou dobu oddechového zájezdu. Hlad zaženeme v místní restauraci a osvěžíme se výbornými drinky  z hotelových barů. Pro milovníky sportu jsou za příplatek k dispozici kurty na tenis  nebo široká nabídka vodních sportů . Zrelaxovat tělo po dlouhém cestování můžeme ve wellness centru, které je součástí hotelového resortu.
3. den: Dopřejeme si celodenní relax na bílých plážích maledivských atolů. Zájemci si mohou fakultativně užít jedinečný večer s rybařením a grilováním na pláži. Ostrovní atmosféra vás jednoduše dostane. Můžeme relaxovat  nebo se chopit šnorchlu a objevovat tajemství podmořského světa Indického oceánu. Pod hladinou se nám odhalí kouzelný ráj barevných rybiček a korálových útesů .  Najdou se mezi vámi fanoušci rybaření? Skvělé! Pro zájemce jsme si totiž připravili fakultativní  tradiční večerní rybaření , které je zakončeno barbeque grilováním na pláži . Ulovte si vlastní večeři a zažijte nezapomenutelnou atmosféru Malediv na vlastní kůži!  
4. den: Šumění vln, žhavý písek, lenošení… Zcela se oddáme odpočinku nebo vyzkoušíme některý z vodních sportů. Co třeba adrenalinový windsurfing či projížďka kánoí? Příjemným zakončením dne může být pozorování delfínů na širém moři. Dnes se budeme věnovat  řádnému odpočinku na pláži . Pokud by někdo chtěl odpočívat hlavně aktivně, Maledivy jsou ideálním místem. K dispozici je celá řada vodních sportů. Nabízí se windsurfing, surfing, vodní lyžování, jetski nebo si můžeme půjčit  kánoe . Závěr dne patří pozorovnání delfínů . Zájemci o fakultativní výlet si užijí romantickou plavbu , při které budou usrkávat oblíbený koktejl a kochat se výhledem na západ slunce . Celý zážitek umocní hejna poskakujích delfínů kolem.
5. den: Na dnešek je připraven tzv. Island hopping. Fakultativní zábavná plavba mezi ostrůvky Malediv, během které opustíme severní atol, a vyrazíme objevovat i ty další. Večer se staneme svědky krmení rejnoků. Připraveni?  Se zájemci se fakultativně vydáme na dobrodružnou plavbu mezi jednotlivými atoly. Maledivy jsou souostrovím devatenácti korálových atolů a není nic krásnějšího, než se vydat na plavbu loďkou a některé z atolů navštívit. Kdo se necítí být tak trochu dobrodruhem, může i tento den strávit lenošením na lehátku . Proto jsme přece přijeli.  Večer nás čeká další zážitek v podobě  krmení rejnoků nebo žraloků . A proč až večer? Protože rejnoci patří mezi zdatné plavce, kterým produktivní život začíná právě na večer a pokračuje přes noc.
6. den: Dopoledne bude věnováno hlavnímu městu Male. Se zájemci o fakultativní zážitek nakoukneme do života Maledivanů, prozkoumáme ovocný trh, projdeme se krásným Sultan parkem a nasajeme místní atmosféru. Odpoledne nás opět čeká plážová pohoda. V rámci fakultativního výletu do hlavního města ochutnáme pravou kulturu Maledivanů. Ruch a shon jim nejsou cizí. Navštívíme ovocný trh , který nás okouzlí svou vůní a pestrostí barev. Naskytne se nám jedinečná příležitost nakoupit širokou škálu ovoce a zeleniny, oříšků, ale i koření. V parném dni se můžeme osvěžit čerstvým kokosem (curumba) a pokračovat hned naproti na trh rybí. Blízko tržiště se nachází Sultan park , který je považován za nejkrásnější veřejné místo v metropoli. Místo plné stromů a květin nám poskytne stín pro příjemný odpočinek.  Abychom poznali i náboženskou stránku místních obyvatel, zavítáme k  Islámskému centru a Velké páteční mešitě .  Odpoledne nám opět poslouží k odpočinku na pláži nebo u hotelového bazénu . Pokud budete mít pocit, že relaxu už bylo dost, máme jedno adrenalinové řešení . Pro zájemce je možné objednat také vyhlídkový let hydroplánem nad maledivskými atoly. 
7. den: Správný relax ve stínu kokosových palem nebo šnorchlování v čirých vodách Indického oceánu. Nechte se vtáhnout podmořským světem a odhalte jeho skrytá tajemství. I poslední maledivský zážitek bude dokonalý. Kdo nebude chtít dopoledne relaxovat u vody, může se s námi vydat na dobrodružství se šnorchlem a ploutvemi .  Souostroví Malediv je ideálním místem pro milovníky šnorchlování a potápění . Průzračně čistá a teplá voda, rozmanitost podmořské fauny a flóry je čirým rájem. Pozorovat můžete želvy, rejnoky, chobotnice, murény, barakudy a tisíce dalších druhů ryb a mořských živočichů . Ostatní se mohou poslední den plně věnovat relaxu u hotelového resortu.
8. den: Odpočinek na pláži, ve večerních hodinách odjezd na letiště a odlet s přestupem zpět do ČR.  V závislosti na čase letu se loďkou přesuneme na letiště v Male a poletíme směr domů.
9. den: Přílet do Prahy.