Playa del Carmen - Barcelo Maya Grand Resort

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: hotel ***** Doprava: letecky Strava: all inclusive

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Playa del Carmen - Barcelo Maya Grand Resort

Barcelo Maya Grand Resort

Rozlehlý hotelový komplex inspirovaný mexickou architekturou se skládá ze čtyř hotelů – Barcelo Maya Beach, Barcelo Maya Caribe, Barcelo Maya Colonial a Barcelo Maya Tropical. Hosté mohou využívat služeb a zázemí všech čtyři hotelů. Je okouzlujícím místem jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry nebo skupiny. Krásné stezky kolem resortu jsou jako dělané na dlouhé procházky nebo běhání. Letiště Cancun 74 km, Playa del Carmen 19 km.

Pláž: Dva kilometry dlouhá, bílá písečná pláž přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a ručníky na pláži i u bazénu zdarma.

Sport a zábava: Aktivity: Animační zábavné programy pro děti i dospělé, stolní tenis, plážový volejbal, šipky, badminton, vodní polo, vodní aerobic a nemotorizované vodní sporty. Za poplatek motorizované vodní sporty, potápění, hlídání dětí.

Cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené lišit, aktuální ceny ověříme na základě Vaší nezávazné objednávky. Tento zájezd je možné objednat ve variabilních termínech a délce pobytu dle individuálních požadavků. Hotel je na zpětné potvrzení z destinace. Je možné vycestovat pouze s pasem platným 6 měsíců po návratu z destinace.

Stravování: all inclusive

ALL INCLUSIVE – snídaně, obědy a večeře formou bufetu v každém ve čtyřech hotelů, občerstvení během dne, nealkoholické nápoje, místní i vybrané importované alkoholické nápoje v časech i místech určených hotelem. Večeře v a’la carte restauracích /rezervace nutná/.

Ubytování: hotel *****

Superior pokoj je vybaven klimatizací, stropním ventilátorem, trezorem, minibarem/denně doplňován vodou, nealkoholickými nápoji a pivem/, kávovarem, setem na přípravu kávy a čaje, žehlícím prknem a žehličkou, fénem, telefonem, budíkem, župany, koupelnou s vanou/sprchou, WC, wifi, TV, balkonem nebo terasou.

Na vyžádání rodinné pokoje a suity. Program premium za příplatek pouze u suity.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, čtyři hlavní restaurace, osm a’la carte restaurací, čtyři snack-grill bary, patnáct barů, dva tenisové kurty, minigolf, basketbalové hřiště, menší fotbalové hřiště, fitness, sedm bazénů, wellness, mini club pro děti, kongresové centrum, menší nákupní galerie. Vodní park, pirátský ostrov a bowling za poplatek. V blízkosti hotelu golfové hřiště.