Playa del Carmen - Paradisus La Perla

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: hotel ***** Doprava: letecky Strava: all inclusive

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Playa del Carmen - Paradisus La Perla

PLÁŽ

Bílá písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a ručníky na pláži i u bazénu zdarma.

Sport a zábava: Aktivity: Animační zábavné programy a večerní show s živou hudbou, spinning, kurzy tance, aqua aerobic, vodní sporty na pláži.

Cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené lišit, aktuální ceny ověříme na základě Vaší nezávazné objednávky. Tento zájezd je možné objednat ve variabilních termínech a délce pobytu dle individuálních požadavků. Hotel je na zpětné potvrzení z destinace. Je možné vycestovat pouze s pasem platným 6 měsíců po návratu z destinace.

Paradisus La Perla: Zažijte ubytování v ráji v hotelu pouze pro dospělé. Cestou na idylickou, bílou písečnou pláž budete obklopeni bujným mangrovovým lesem. Hotelový komplex je oblíbený díky jedinečným a’la carte restauracím velmi vysoké kvality, množstvím barů a nadstandardním servisem, který uspokojí i náročnou klientelu. Letiště Cancun 45 minut. Nákupní možnosti 2 km v Playa del Carmen.

Stravování: all inclusive

ALL INCLUSIVE – snídaně, obědy a večeře formou bufetu nebo menu ve všech a’la carte restaurací /nutná rezervace předem/, občerstvení během dne. Nealkoholické a místní i vybrané importované alkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem.

Ubytování: hotel *****

Junior suita je vybavena klimatizací, minibarem, wifi, trezorem, kabelovou satelitní televizí, koupelnou se sprchou, WC, fénem, kávovarem, rychlovarnou konvicí, setem na přípravu čaje a kávy, žehlícím prknem a žehličkou, balkonem.

Junior suita swim up jsou stejně vybavené jako junior suity, nachází se v přízemí s přímým vstupem do sdíleného bazénu.

Na vyžádání zajistíme master a presidential suity.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, dvě bufetové restaurace, sedm a’la cart restaurací, osm barů, malá nákupní zóna, kadeřnictví, dva bazény, terasy s lehátky, wellnes, fitnes, tenisové kurty, volejbalový kurt. V blízkosti golfové hřistě.