Playa del Carmen - Paradisus Playa del Carmen

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: hotel ***** Doprava: letecky Strava: all inclusive

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Playa del Carmen - Paradisus Playa del Carmen

Pláž: Paradisus Playa del Carmen

Luxusní, moderní komplex skládající se ze dvou hotelů leží na překrásné bílé písečné pláži v letovisku Playa del Carmen. Resort je jako stvořený pro ideální rodinnou dovolenou, v areálu naleznete i vodní park a spoustu atrakcí pro děti ale i dospělé. Resort uspokojí i velmi náročné klienty. Nedaleko hotelu se nachází také vyhlášená golfová hřiště. Vzdálenost od letiště Cancún je pouhých 45 minut.

Krásná bílá písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka slunečníky a plážové osušky zdarma.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, 7 restaurací, 8 barů, bazény, vodní park, dětský klub, konferenční sály, wellness, nákupní zóna, business centrum, tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal, fitness, v blízkosti golgová hřiště.

Sport a zábava: Aktivity: Animační programy pro děti i dospělé, spinning, plážový volejbal, aqua aerobik, šnorchlování, lekce tance, pilates, vodní sporty nemotorizované i motorizované.

Cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené lišit, aktuální ceny ověříme na základě Vaší nezávazné objednávky. Tento zájezd je možné objednat ve variabilních termínech a délce pobytu dle individuálních požadavků. Hotel je na zpětné potvrzení z destinace. Je možné vycestovat pouze s pasem platným 6 měsíců po návratu z destinace.

Stravování: all inclusive

All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne občerstvení, nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje v barech a místech určených hotelem 24 hodin denně. Možnost využítí a la carte restaurací ( 7 a la carte, rezervace nutná).

Ubytování: hotel *****

Junior suity jsou vybaveny klimatizací, trezorem, minibarem (denně doplňován), koupelnou se sprchou, WC, varnou konvicí, setem na přípravu kávy a čaje, fénem, wifi, TV SAT s CD/DVD přehrávačem, balkonem nebo terasou.

Na vyžádní je možné zajistit suity vyšší kategorie. Resort také nabízí nadstandarní servis „Nikté“, který je možné objednat s téměř každým typem pokoje.