Berchtesgaden - Víkend v Berchtesgadensku - nejen na Orlí hnízdo

Ubytování: hotel Doprava: autokarem Strava: snídaně
1 termín od 5. srpna 2022

Cena zájezdu

od 4 950 Kč


Víkend v Berchtesgadensku - nejen na Orlí hnízdo Nejkrásnější přírodní partie německých Alp. Víkendový poznávací zájezd do Berchtesgadenska, které je proslulé nevšedními přírodními krásami. Projdete se i okolo známého kostelíku v obci Ramsau, který je velmi často fotografován. Perlou národního parku je jezero Königssee, proslulé po celém světě. Křišťálově průzračná voda má kvalitu pitné vody, jezero je jako norský fjord ohraničeno strmými horskými stěnami. Celý popis

Berchtesgaden - Víkend v Berchtesgadensku - nejen na Orlí hnízdo

Termíny a ceny

05.08. - 07.08.2022 pátek - neděle
snídaně autokarem
4 950 Kč
cena za 3 dny (2 noci)

Informace o cenách

Slevy

  • Děti do 15 let
  • Dětská sleva
  • Rodinná sleva
  • Seniorská
  • Skupinová (nad 6 osob)
  • Sleva pro stálé klienty
  • Sleva za včasný nákup
  • Váleční veteráni a vojáci

Cena zahrnuje

  • přeprava, 2x ubytování, 2x snídaně a průvodce

Popis zájezdu

Berchtesgaden - Víkend v Berchtesgadensku - nejen na Orlí hnízdo

Víkend v Berchtesgadensku - nejen na Orlí hnízdo Nejkrásnější přírodní partie německých Alp. Víkendový poznávací zájezd do Berchtesgadenska, které je proslulé nevšedními přírodními krásami. Projdete se i okolo známého kostelíku v obci Ramsau, který je velmi často fotografován. Perlou národního parku je jezero Königssee, proslulé po celém světě. Křišťálově průzračná voda má kvalitu pitné vody, jezero je jako norský fjord ohraničeno strmými horskými stěnami.

Program zájezdu

1. den: : Odjezd v ranních hodinách, přesun do Německa. KÖNIGSSEE - jezero uprostřed národního parku je obklopeno vysokými horami, jejichž králem je Watzmann. Lodí přes Královské jezero ke kostelu sv. Bartoloměje a k Zadnímu jezeru. Vycházka na salaš, možnost ochutnávky (podmáslí, sýr, uzené, pálenka). BERCHTESGADEN - pěší prohlídka historického jádra města.
2. den: : HINTERSEE - vycházka okolo kouzelného jezera ležícího přímo pod alpskými vrcholky. RAMSAU - malebné městečko s kouzelným kostelíkem a pěknými výhledy na Alpy. BERCHTESGADEN - prohlídka solného dolu s podzemním jezerem, lanovkou a klasickou skluzavkou. Prohlídka nejstarší německé palírny likéru Enzian s možností degustace. Možnost relaxace v solných lázních Watzmann Therme se slanou vodou.
3. den: : KEHLSTEIN (ORLÍ HNÍZDO) - Hitlerova čajovna, dnes výletní restaurace s kruhovým výhledem. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do 22:00 hodin.