Za kouzlem bavorských a tyrolských hor a jezer

 • ubytování: hotelubytování: hotel
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
2 termíny od 5. června 2020
od 3 390 Kč
Přidat do oblíbených zájezdů

Berchtesgadenské a Tyrolské Alpy Při tomto zájezdu poznáte alpský Berchtesgadenský národní park v Německu a oblast největšího tyrolského jezera Achensee v Rakousku. Je to atraktivní oblast vysokohorské přírody s kouzelnou flórou a faunou, nádhernými sceneriemi plnými přírodních kontrastů. Svezete se vláčkem a projedete lodí po malebném jezeře Achensee. Celý popis ...
Za kouzlem bavorských a tyrolských hor a jezer

Termíny a ceny

červen 2020

05.06. - 07.06.2020 pátek - neděle
polopenze autokarem
3 390 Kč
cena za 3 dny (1 noc)

srpen 2020

28.08. - 30.08.2020 pátek - neděle
polopenze autokarem
3 390 Kč
cena za 3 dny (1 noc)

Informace o cenách

Slevy

 • Protože je již základní cena zájezdu velmi nízká, na zájezd se nevztahují žádné slevy!

Cena zahrnuje

 • pojištění léčebných výloh a storna
 • dopravu klim. autobusem
 • 1x ubytování v typickém alpském hotelu
 • 1x polopenzi
 • průvodce

Výlety

 • 1/1 pokoj

Popis zájezdu

Za kouzlem bavorských a tyrolských hor a jezer

Berchtesgadenské a Tyrolské Alpy

Při tomto zájezdu poznáte alpský Berchtesgadenský národní park v Německu a oblast největšího tyrolského jezera Achensee v Rakousku. Je to atraktivní oblast vysokohorské přírody s kouzelnou flórou a faunou, nádhernými sceneriemi plnými přírodních kontrastů. Svezete se vláčkem a projedete lodí po malebném jezeře Achensee.
Pořadatelem zájezdu je Mayer & Crocus s.r.o.

Program zájezdu

1. den: Odjezd ve večerních hodinách.
2. den: BERCHTESGADEN – klimatické lázně a sportovní středisko s četnými památkami. Výlet na vrchol Kehlstein s úchvatnou vyhlídkou a s horskou chatou zvanou Orlí hnízdo, která byla oblíbenou rezidenci Adolfa Hitlera. Možnost návštěvy solného dolu SALZBERGWERK - průjezd štolami hornickým vláčkem, skluzavky, podzemní solné jezero, podzemní lanovka. Přejezd na večeři a nocleh do Tyrolska .
3. den: Snídaně. Zámek AMBRAS u Innsbrucku – impozantní renesanční zámek nechal postavit pro svou milovanou ženu, krásnou Filipínu Welserovou, arcivévoda Ferdinand Tyrolský. Prohlídka zámku, jehož chloubou je nádherný Španělský sál , sbírka kuriozit arcivévody Ferdinanda a portrétní galerie Habsburků od věhlasných umělců. Přejezd do JENBACHU. Odtud zážitkový výlet k největšímu tyrolskému jezeru ACHENSEE ,které získalo přezdívku „tyrolské moře“. To nejprve objevili rakouští císařové jako příjemné osvěžení a pak začali přijíždět hosté z celého světa. Stejně jako oni budete moci absolvovat nostalgickou jízdu parním vláčkem z dob dávno minulých a pak vyhlídkovou plavbu moderní lodí s možností občerstvení. U sklenky vína či šálku kávy se budete těšit s nádherných výhledů na štíty Tyrolských Alp . Průjezd Tyrolskými a Bavorskými Alpami. Návrat do ČR do půlnoci.

Podobné zájezdy