ADVENTNÍ WROCLAW

Ubytování: bez ubytování Doprava: autokarem Strava: bez stravy
žádný termín od 10. prosince 2023

Cena zájezdu

od 690 Kč


Pojeďte s námi prožit předvánoční čas do Wrocławi, jednoho z nejstarších polských měst. Nádherná historická Wroclaw a její nezaměnitelná atmosféra je ještě umocněna kouzelnými vánočními trhy. Najdete zde tradiční stánky se svařeným vínem, řemeslnými výrobky nebo místními specialitami – sýrem připravovaným na všechny způsoby, zapiekankami, smaženým pstruhem, prejtem nebo bramborovými placky. Můžete zde nakoupit typické vánoční dárky a různé speciality místní kuchyně. Budete okouzleni nádhernou výzdobou, která ve Vás zažehne kouzlo Vánoc. * zájezd se uskuteční při minimálním počtu 25 účastníků * UPOZORŇUJEME, ŽE SE NEJEDNÁ O POZNÁVACÍ ZÁJEZD, ALE O ZÁJEZD ADVENTNÍ !! Celý popis

Termíny a ceny

10.12.2023 ne neděle - neděle
bez stravy autokarem
690 Kč
cena za 1 den

Informace o cenách

Cena zahrnuje

  • autobusová doprava
  • služby technického průvodce
  • pojištění CK pro případ úpadku

Cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění (45 Kč / osoba / den)
  • vstupy do jednotlivých objektů
  • místenka: 50,- Kč

    • Poznávací zájezdy

Popis zájezdu

ADVENTNÍ WROCLAW

Pojeďte s námi prožit předvánoční čas do Wrocławi, jednoho z nejstarších polských měst. Nádherná historická Wroclaw a její nezaměnitelná atmosféra je ještě umocněna kouzelnými vánočními trhy. Najdete zde tradiční stánky se svařeným vínem, řemeslnými výrobky nebo místními specialitami – sýrem připravovaným na všechny způsoby, zapiekankami, smaženým pstruhem, prejtem nebo bramborovými placky. Můžete zde nakoupit typické vánoční dárky a různé speciality místní kuchyně. Budete okouzleni nádhernou výzdobou, která ve Vás zažehne kouzlo Vánoc.

* zájezd se uskuteční při minimálním počtu 25 účastníků
* UPOZORŇUJEME, ŽE SE NEJEDNÁ O POZNÁVACÍ ZÁJEZD, ALE O ZÁJEZD ADVENTNÍ !!

Doprava: autokarem

Nástupní místa:

Havířov, Ostrava

Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR v ranních hodinách, příjezd do Wroclawi, návštěva vánočních trhů, osobní volno, odjezd zpět do ČR ve večerních hodinách.