Madeira - Hotel Residencial Monumental **

  • ubytování: hotel **ubytování: hotel **
    strava: snídaněstrava: snídaně
    doprava: leteckydoprava: letecky
1 termín od 8. června 2020
od 18 990 Kč
Přidat do oblíbených zájezdů

Pobytový zájezd s poznáváním ostrova Madeira. • tři atraktivní výlety po levádách i v hlavním městě: --> celodenní výlet východní částí ostrova --> celodenní výlet na západní pobřeží spojený s koupáním --> celodenní výlet do Funchalu • česky hovořící průvodce • mezinárodní soutěž ohňostrojů • ubytování v hotelu Residencial Monumental** se snídaní Poloha: hotel se nachází přímo u pobřežní promenády Lido, přibližně 250 m od kamenité pláže se vstupem do moře. V blízkosti hotelu je nákupní středisko Forum Madeira, restaurace a bary. Hotel je vzdálen asi 2,5 km od centra Funchalu. Vzdálenosti pláž: 250 m centrum Funchalu: 2,5 km... Celý popis ...
Madeira - Hotel Residencial Monumental **

Termíny a ceny

červen 2020

08.06. - 15.06.2020 pondělí - pondělí
snídaně letecky (Praha)
18 990 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

  • leteckou dopravu Praha – Funchal – Praha (do ceny letenky 9 000,- Kč/os., při zvýšení ceny si CK vyhrazuje navýšení ceny zájezdu), letištní taxy a příplatky, transfery, služby česky hovořícího delegáta, 3 celodenní výlety v češtině, informace ke slavnostem ohňostrojů, 7x ubytování v hotelu** se snídaní, pojištění CK dle zákona č. 159/1999

Cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu (36 Kč/den/os.), fakultativní příplatky (orientační ceny) - lanovka (12 EUR), sáňky (30 EUR), koupání v Porto Moniz (2 EUR), 2x oběd na výletě (2x 15 EUR)

Popis zájezdu

Madeira - Hotel Residencial Monumental **

Pobytový zájezd s poznáváním ostrova Madeira.
• tři atraktivní výlety po levádách i v hlavním městě:
--> celodenní výlet východní částí ostrova
--> celodenní výlet na západní pobřeží spojený s koupáním
--> celodenní výlet do Funchalu
• česky hovořící průvodce
• mezinárodní soutěž ohňostrojů
• ubytování v hotelu Residencial Monumental** se snídaní

Poloha: hotel se nachází přímo u pobřežní promenády Lido, přibližně 250 m od kamenité pláže se vstupem do moře. V blízkosti hotelu je nákupní středisko Forum Madeira, restaurace a bary. Hotel je vzdálen asi 2,5 km od centra Funchalu.

Vzdálenosti pláž: 250 m
centrum Funchalu: 2,5 km

Minimální počet účastníků: 10 osob.
Pořadatelem zájezdu je AGL travel

Stravování: snídaně

snídaně formou kontinentálního bufetu. Možnost dokoupení polopenze (servírované večeře).

Ubytování: hotel **

jednoduše zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají koupelnu (sprcha, toaleta), minibar, malou ledničku, TV, sejf (za poplatek), stolek. Některé pokoje mají balkon (za příplatek).

Vybavení: recepce, dvě restaurace (Chancellery a Grany´s House), kde mají klienti hotelu slevu, výtah, terasa na střeše s lehátky, Wi-Fi v celém hotelu zdarma.

Program zájezdu

1. den: přílet z Prahy do Funchalu, ubytování.
2. den: volno, možnost relaxace, koupání a individuální návštěvy Funchalu. Večer probíhá ve Funchalu kolem 22:30 hodin ohňostroj doplněný hudbou a různými ohňostrojovými efekty . Tento den festival vrcholí a bude také znám vítěz ohňostrojové soutěže.
3. den: celodenní výlet východní částí ostrova – vesnice Camacha s manufakturou proutěného nábytku, dále druhý nejvyšší vrchol Madeiry - Pico do Areeiro , přejezd přes vnitrozemí do Ribeiro Frio , s návštěvou pstruží farmy v krásné zahradě. Krátká procházka levadou Balcones (Balkónky), která na svém konci poskytuje panoramatické výhledy na okolní hory. Po obědě (individuálně) přejezd do městečka Santana , kde se nachází typické madeirské domky ve tvaru písmene A. Cestou zpět zastávka na vyhlídce Ponta do Rosto . Cesta zpět povede kolem pobřeží a města Machico . Fakultativně oběd v rámci programu (15 EUR/os.).
4. den: celodenní výlet do Funchalu , hlavního města ostrova Madeira, prohlídka sochy císařovny Sissi, zahrady regionální vlády, Parku Santa Catarina, Sochy Kryštofa Kolumba . Dále uvidíte divadlo Baltazar Dias, Sochu Zarcos, Katedrálu Sé a navštívíte vinný sklípek Oliveiras , kde se dozvíte něco o historii vzniku Madeirského vína. Později Vás cesta zavede malebnými uličkami k městské tržnici s různými druhy tropického ovoce, ryb, květin a suvenýrů. Výstup do čtvrti Monte (pro zájemce je možné využít lanovku – cca 12 EUR), kde navštívíte Tropickou zahradu (fakultativní vstup – cca 13 EUR), přejdeme ke kostelu Monte, kde je pochovaný Rakousko-Uherský císař Karel I. Zájemci mohou využít původní místní dopravu zpět do Funchalu - jízdu na saních, o délce 2 km (cena jízdy cca 30 EUR/sáňky). Návrat do hotelu.
5. den: volno, možnost relaxace, koupání a individuální návštěvy Funchalu.
6. den: celodenní výlet na západní pobřeží, spojený s koupáním . Návštěva nejkrásnějších míst západní části Madeiry. Cesta vede do městečka Camara de Lobos , kde při své návštěvě Madeiry maloval své obrazy Winston Churchill a také zde vznikla replika Columbovi lodi, která kotví ve Funchalu. Cesta dále pokračuje na Cabo Girao , druhý nejvyšší útes v Evropě (580 m) a Ribeira Brava. Po překročení 4 vegetačních pásem, návštěvě oblasti Encumeada, odkud je vidět jižní a zároveň severní pobřeží Madeiry, následuje prohlídka vodopádů Veu Da Noiva (Nevěstin závoj). Dále se pokračuje do Porto Moniz , kde se nachází koupaliště z lávových kamenů. Zbytek výletu je věnován koupání v přírodním koupališti Porto Moniz (vstup 2 EUR). Fakultativně oběd v rámci programu (15 EUR/os.). Večer návrat do hotelu.
7. den: individuální program, možnost relaxace, koupání a individuální návštěvy Funchalu.
8. den: volno a plánovaný odlet do Prahy.