Madeira - Hotel Residencial Monumental **

  • ubytování: hotel **ubytování: hotel **
    strava: snídaněstrava: snídaně
    doprava: leteckydoprava: letecky
1 termín od 8. června 2020
od 18 990 Kč
Přidat do oblíbených zájezdů

Pobytový zájezd s poznáváním ostrova Madeira. • tři atraktivní výlety po levádách i v hlavním městě: --> celodenní výlet východní částí ostrova --> celodenní výlet na západní pobřeží spojený s koupáním --> celodenní výlet do Funchalu • česky hovořící průvodce • mezinárodní soutěž ohňostrojů • ubytování v hotelu Residencial Monumental** se snídaní Poloha: hotel se nachází přímo u pobřežní promenády Lido, přibližně 250 m od kamenité pláže se vstupem do moře. V blízkosti hotelu je nákupní středisko Forum Madeira, restaurace a bary. Hotel je vzdálen asi 2,5 km od centra Funchalu. Vzdálenosti pláž: 250 m centrum Funchalu: 2,5 km... Celý popis ...
Madeira - Hotel Residencial Monumental **

Termíny a ceny

červen 2020

08.06. - 15.06.2020 pondělí - pondělí
snídaně letecky (Praha)
18 990 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

  • leteckou dopravu Praha – Funchal – Praha (do ceny letenky 9 000,- Kč/os., při zvýšení ceny si CK vyhrazuje navýšení ceny zájezdu), letištní taxy a příplatky, transfery, služby česky hovořícího delegáta, 3 celodenní výlety v češtině, informace ke slavnostem ohňostrojů, 7x ubytování v hotelu** se snídaní, pojištění CK dle zákona č. 159/1999

Cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu (36 Kč/den/os.), fakultativní příplatky (orientační ceny) - lanovka (12 EUR), sáňky (30 EUR), koupání v Porto Moniz (2 EUR), 2x oběd na výletě (2x 15 EUR)

Popis zájezdu

Madeira - Hotel Residencial Monumental **

Pobytový zájezd s poznáváním ostrova Madeira.
• tři atraktivní výlety po levádách i v hlavním městě:
--> celodenní výlet východní částí ostrova
--> celodenní výlet na západní pobřeží spojený s koupáním
--> celodenní výlet do Funchalu
• česky hovořící průvodce
• mezinárodní soutěž ohňostrojů
• ubytování v hotelu Residencial Monumental** se snídaní

Poloha: hotel se nachází přímo u pobřežní promenády Lido, přibližně 250 m od kamenité pláže se vstupem do moře. V blízkosti hotelu je nákupní středisko Forum Madeira, restaurace a bary. Hotel je vzdálen asi 2,5 km od centra Funchalu.

Vzdálenosti pláž: 250 m
centrum Funchalu: 2,5 km

Minimální počet účastníků: 10 osob.

Orientační časy letů: Praha Funchal 12:20 15:55
Funchal Praha 16:40 22:10
Pořadatelem zájezdu je AGL travel

Stravování: snídaně

snídaně servírovaná kontinentální. Možnost dokoupení polopenze (servírované večeře).

Ubytování: hotel **

jednoduše zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají koupelnu (sprcha, toaleta), minibar, malou ledničku, TV, sejf (za poplatek), stolek. Některé pokoje mají balkon (za příplatek).

Vybavení: recepce, dvě restaurace (Chancellery a Grany´s House), kde mají klienti hotelu slevu, výtah, terasa na střeše s lehátky, Wi-Fi v celém hotelu zdarma.

Program zájezdu

1. den: přílet z Prahy do Funchalu, ubytování.
2. den: celodenní výlet do Funchalu, hlavního města ostrova Madeira, prohlídka sochy císařovny Sissi, zahrady regionální vlády, Parku Santa Catarina, Sochy Kryštofa Kolumba. Dále uvidíte divadlo Baltazar Dias, Sochu Zarcos, Katedrálu Sé a navštívíte vinný sklípek Oliveiras, kde se dozvíte něco o historii vzniku Madeirského vína. Později Vás cesta zavede malebnými uličkami k městské tržnici s různými druhy tropického ovoce, ryb, květin a suvenýrů. Výstup do čtvrti Monte (pro zájemce je možné využít lanovku – cca 12 EUR), kde navštívíte Tropickou zahradu (fakultativní vstup – cca 13 EUR), přejdeme ke kostelu Monte, kde je pochovaný Rakousko-Uherský císař Karel I. Zájemci mohou využít původní místní dopravu zpět do Funchalu - jízdu na saních, o délce 2 km (cena jízdy cca 30 EUR/sáňky). Návrat do hotelu.
3. den: volno, možnost relaxace, koupání a individuální návštěvy Funchalu.- volno- svatek
4. den: celodenní výlet východní částí ostrova – vesnice Camacha s manufakturou proutěného nábytku, dále druhý nejvyšší vrchol Madeiry - Pico do Areeiro, přejezd přes vnitrozemí do Ribeiro Frio, s návštěvou pstruží farmy v krásné zahradě. Krátká procházka levadou Balcones (Balkónky), která na svém konci poskytuje panoramatické výhledy na okolní hory. Po obědě (individuálně) přejezd do městečka Santana, kde se nachází typické madeirské domky ve tvaru písmene A. Cestou zpět zastávka na vyhlídce Ponta do Rosto. Cesta zpět povede kolem pobřeží a města Machico. Fakultativně oběd v rámci programu (14 EUR/os.)..
5. den: volno, možnost relaxace, koupání a popr. levada
6. den: c elodenní výlet na západní pobřeží, spojený s koupáním. Návštěva nejkrásnějších míst západní části Madeiry. Cesta vede do městečka Camara de Lobos, kde při své návštěvě Madeiry maloval své obrazy Winston Churchill a také zde vznikla replika Columbovi lodi, která kotví ve Funchalu. Cesta dále pokračuje na Cabo Girao, druhý nejvyšší útes v Evropě (580 m) a Ribeira Brava. Po překročení 4 vegetačních pásem, návštěvě oblasti Encumeada, odkud je vidět jižní a zároveň severní pobřeží Madeiry, následuje prohlídka vodopádů Veu Da Noiva (Nevěstin závoj). Dále se pokračuje do Porto Moniz, kde se nachází koupaliště z lávových kamenů. Zbytek výletu je věnován koupání v přírodním koupališti Porto Moniz (vstup 2 EUR). Fakultativně oběd v rámci programu (14 EUR/os.). Večer návrat do hotelu.
7. den: volno, možnost relaxace, koupání a individuální návštěvy Funchalu. V ečer probíhá ve Funchalu kolem 22:30 hodin ohňostroj doplněný hudbou a různými ohňostrojovými efekty. Tento den festival vrcholí a bude také znám vítěz ohňostrojové soutěže.
8. den: volno a plánovaný odlet do Prahy.