Poezie údolí Wachau

 • ubytování: hotelubytování: hotel
  strava: snídaněstrava: snídaně
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
1 termín od 28. března 2020
od 3 450 Kč
3 590 Kč
Přidat do oblíbených zájezdů

PERLY UNESCO DOLNÍHO RAKOUSKA - ZEMĚ KULTURNÍCH POKLADŮ A MALEBNÉ PŘÍRODY Romantické dunajské údolí Wachau je báječným jarním cílem. Rozkvetlé sady, zelenající se vinice, spousty romantických hradů a klášterů a výborné víno. Nádherné kláštery, hrady a zámky a starobylé vesničky ležící na břehu Dunaje s pozadím vlnících se vinic - to jsou krásné obrazy, které budete pozorovat. Celý popis ...

Termíny a ceny

březen 2020

28.03. - 29.03.2020 sobota - neděle
snídaně autokarem
Sleva 4% 3 590 Kč 3 450 Kč
cena za 2 dny (1 noc)

Informace o cenách

Slevy

 • first minute 6% do 10. 1.
 • first minute 4% do 10. 2.
 • first minute 3% do 10. 3.
 • Seniorská sleva 55+: 200 Kč (nesčítá se s jinými slevami)

Cena zahrnuje

 • 1x ubytování - dvoulůžkové pokoje s vl. přísl. hotel / penzion 3*
 • 1x snídaně
 • doprava – klim. bus
 • průvodce
 • povin. pojištění CK

Cena nezahrnuje

 • příplatek na jednolůžkový pokoj 490 Kč (příplatek: 490 Kč)

Popis zájezdu

Poezie údolí Wachau

PERLY UNESCO DOLNÍHO RAKOUSKA - ZEMĚ KULTURNÍCH POKLADŮ A MALEBNÉ PŘÍRODY


Romantické dunajské údolí Wachau je báječným jarním cílem. Rozkvetlé sady, zelenající se vinice, spousty romantických hradů a klášterů a výborné víno. Nádherné kláštery, hrady a zámky a starobylé vesničky ležící na břehu Dunaje s pozadím vlnících se vinic - to jsou krásné obrazy, které budete pozorovat.
Pořadatelem zájezdu je ERIKA TOUR

Program zájezdu

1. den: Odjezd časně ráno do Rakouska. Čeká vás nejkrásnější část údolí Wachau (UNESCO). Klášter Melk (UNESCO) - nejvelkolepější barokní klášter v Rakousku - knihovna, chrám sv. Petra a Pavla, císařské komnaty, zahrada, městečko Melk. Romantická projížďka údolím, kdy se budete kochat nádhernými výhledy na terasovité břehy pokryté vinicemi, starobylými vesničkami, hrady a kláštery. Malebného historické město Dürenstein - nejfotografovanější místo celého Wachau - vinařské uličky, krásná modrobílá barokní věž, zřícenina Burgruin z 11. stol., v níž byl vězněn anglický král Richard - krátká procházka městečkem. Navštívíme jedno ze zdejších vyhlášených vinařství, kde budete moci ochutnat místní lahodné víno. Nocleh.
2. den: Nejprve si prohlédnete kouzelné historické městečko Krems - především jeho centrum s řadou historických pokladů, v malebných uličkách s hrbolatým kamenným dlážděním najdete jeden vinný šenk vedle druhého. Grafenegg - nejslavnější příklad rakouského romantického historicismu - romantický zámek se směsicí stylů anglické neogotiky 19. stol. a stavebních stylů 17. stol. a čeká vás i překvapení: historický zámek vedle futuristické otevřené scény v místním krajinářském parku. Odjezd zpět do ČR. Příjezd do Prahy do cca 24:00.