Laa an der Thaya - Rakousko - šlapací drezíny a koupání v termálních lázních

Ubytování: různé Doprava: autokarem Strava: vlastní
1 termín od 14. srpna 2021

Cena zájezdu

od 790 Kč


Rakousko - šlapací drezíny a koupání v termálních lázních: Rakousko - šlapací drezíny a koupání v termálních lázních Veselý výlet pro celou rodinu či kolektiv. Příjezd do NP Leiser Berge , kde máme objednané šlapací drezíny . Každá pro 4 osoby ( 2 osoby šlapou, 2 odpočívají). Lze spojit až 3 drezíny za sebe. Po starých kolejích se projedete přes pole, louky, lesy t řeba až do 12 km vzdálené stanice, kde je chovná stanice s lamami , cestou se lze zastavit na občerstvení. Návrat na stanici. Délka dráhy je 12 km jedním směrem, lze ji zkrátit. Odpoledne přejedeme do termálních lázní Laa an der Thaya na cca 3 koupání. Možnost navštívit saunový svět. Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Lanškroun, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Letovice, Brno, Mikulov. Svoz mikrobusem za příplatek 300 Kč: Pardubice, Chrudim, Holice, Hradec Králové, Vamberk, Třebechovice, Rychnov nad Kněžnou. Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben... Celý popis

Laa an der Thaya - Rakousko - šlapací drezíny a koupání v termálních lázních

Termíny a ceny

14.08.2021 so sobota - sobota
vlastní autokarem
790 Kč
cena za 1 den

Informace o cenách

Cena zahrnuje

  • dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného;
  • rezervace;
  • služby průvodce

Cena nezahrnuje

  • vstup do lázní 3 hod cca 21 €, děti do 14 let cca 14 €;
  • drezínu (musí se platit každé místo - pro 4 osoby 64 €, při včasné rezervaci lze drezínu doobsadit, cena za osobu 16 €)
  • pojištění léčebných výloh Allianz pojišťovny, a. s. (42 Kč dospělý, 21 Kč dítě do 15 let, 84 Kč senior nad 70 let)

Popis zájezdu

Laa an der Thaya - Rakousko - šlapací drezíny a koupání v termálních lázních

Rakousko - šlapací drezíny a koupání v termálních lázních:
Rakousko - šlapací drezíny a koupání v termálních lázních

Veselý výlet pro celou rodinu či kolektiv.

Příjezd do NP Leiser Berge , kde máme objednané šlapací drezíny . Každá pro 4 osoby ( 2 osoby šlapou, 2 odpočívají). Lze spojit až 3 drezíny za sebe. Po starých kolejích se projedete přes pole, louky, lesy t řeba až do 12 km vzdálené stanice, kde je chovná stanice s lamami , cestou se lze zastavit na občerstvení. Návrat na stanici. Délka dráhy je 12 km jedním směrem, lze ji zkrátit.

Odpoledne přejedeme do termálních lázní Laa an der Thaya na cca 3 koupání. Možnost navštívit saunový svět.

Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Lanškroun, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Letovice, Brno, Mikulov.


Svoz mikrobusem za příplatek 300 Kč: Pardubice, Chrudim, Holice, Hradec Králové, Vamberk, Třebechovice, Rychnov nad Kněžnou.

Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy.


Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30–50 osob. Při nižším počtu zájemců než 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

Pro informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu se, prosím, obraťte na cestovní kancelář.

Program zájezdu

1. den: : Okolo 6 hodiny odjezd směr Brno - Mikulov. Příjezd do NP Leiser Berge , kde máme objednané šlapací drezíny . Každá pro 4 osoby ( 2 osoby šlapou, 2 odpočívají). Lze spojit až 3 drezíny za sebe. Po starých kolejích se projedete přes pole, louky, lesy t řeba až do 12 km vzdálené stanice, kde je chovná stanice s lamami , cestou se lze zastavit na občerstvení. Návrat na stanici. Délka dráhy je 12 km jedním směrem, lze ji zkrátit. Odpoledne přejedeme do termálních lázní Laa an der Thaya na cca 3 koupání. Možnost navštívit saunový svět. Návrat do ČT okolo 21 hodiny.