Lyžování Rakousko Saalbach-Hinterglemm 2018 VŠE V CENĚ, penzion, polopenze, skipas, doprava, delegát

AKČNÍ CENY sezóna 2017 - 2018!.

Dárkové poukazy - darujte zimní dovolenou.
Připravili jsme pro Vás jedinečné dárkové poukazy - jednoduše Vám dárkový poukaz zašleme formou e-poukazu v PDF do kterého si vypíšete věnování i termín a můžete si jej vytisknout sami do obálky formátu A5 nebo Vám na vyžádání zašleme vytištěný dárkový poukaz v obálce s individuálním věnováním a termínem dle Vašeho přání.

VŠE V CENĚ. UBYTOVÁNÍ v penzionu - pokoje s lastním příslušenstvím s rakouskou POLOPENZÍ,
3 DENNÍ SKIPAS na 270 km tratí všech úrovní včetně rozsáhlé freeride arény a několika snowparků v areálu Skicirkus - Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn, DELEGÁT, DOPRAVA autobusem

MOŽNOST VLASTNÍ DOPRAVY - SLEVA 300 Kč/os..

VELKÉ SLEVY NA DĚTI !!!

Skiaréna Skicirkus Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn s 270 km sjezdovek s lyžováním a snowboardingem z výšek až 2.096 m.n.m. s převýšením až 1.100 metrů, nabízí zimní vyžití na té nejvyšší možné úrovni, včetně 40-ti stanic s Wi-Fi internetovým připojením zdarma.

PRÉMIOVÉ LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH ZA DOSTUPNOU CENU pro celou rodinu, skupiny přátel i jednotlivce!!

Špičkové rakouské lyžařské středisko v regionu Salcburska na pomezí s Tyrolskem a jedno z nejmodernějších a největších středisek celých Alp, s téměř nekonečnými sjezdovkami, rozsáhlými, sněhem pokrytými svahy a fascinujícími okolními panoramaty až do výše 3.666 m.n.m., s vyspělým technickým vybavením a zkušeným odborným personálem v počtu přes 600 osob.

Prodloužené víkendy, odjezdy ve čtvrtek, bez nočního přejezdu, ubytování od čtvrtku do neděle, lyžování od pátku do neděle.

Vše v ceně: ubytování 3 noci v penzionu s polopenzí, 3 denní skipas pro celou oblast Skicirkus Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn JE JIŽ V CENĚ (v hodnotě 148€ / cca 4.000 Kč za dospělou osobu, popř. v hodnotě dle dalších věkových kategorií), autobusová doprava nebo vlastní doprava se slevou, služby delegáta.

Začátečníci, rodiny s dětmi i ti nejpokročilejší a nejnáročnější lyžaři si mohou užívat 270 kilometrů sjezdovek, od mírných svahů přes široké carvingové tratě až po černé sjezdovky, včetně tratě pro Světový pohár, 31 moderních kabinových lanovek, 22 sedačkových lanovek a dalších 20 vleků, 60 horských chat s restauracemi, občerstvením a relaxačními zónami u sjezdovek, řadu Snowparků a Freeride parků, osvětlených sjezdovek, SkiMovie měřenou trať s videozáznamem Vašeho sjezdu, měřené a závodní tratě, Funcross a Snow Trails tratě, rozsáhlé udržované běžkařské tratě a mnohem víc.

O celkem 140 km modrých, 112 km červených a 18 km černých sjezdových tratí s pečlivě upraveným povrchem i hlubokým prašanem pro freeride a přes 150 km tratí pro běžkaře, pečuje speciální tým 120 zaměstnanců s flotilou 71 sněžných rolb a 1.000 sněžných děl.

Lyžování Rakousko Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn, to je lyžování bez front, bez čekání, luxusní lyžování, jedno z nejlepších, které Alpy mohou vůbec nabídnout!

MOŽNOST LUXUSNÍHO RELAXU V NEJMODERNĚJŠÍCH ALPSKÝCH TERMÁLECH TAUERN SPA, jen za cenu kolem 22€ dospělí (skupinová cena, děti se slevou).
  • ubytování: pensionubytování: pension
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: autokaremdoprava: autokarem
    • Lyžování
    • Turistika