Pohodový týden na kole - Vysoké Taury a Krimmelské vodopády s kartou

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: hotel **** Doprava: autokarem Strava: polopenze

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Pohodový týden na kole - Vysoké Taury a Krimmelské vodopády s kartou

Tento zájezd nás zavede do krásného údolí pod majestátnou horou Hochkönig a okolí Zell am See, které patří patří do jedné z nejhezčí části spolkové země Salzbursko. Trasy jsou vybírány tak, aby je mohli jet zkušení i sváteční cyklisti - možnost zkrácení. Nejen, že se projedete na kole, ale poznáte i největší vodopády Rakouska v blízkosti Krimmlu, které padají v kaskádách až z výšky 400 m. Všichni klienti obdrží tzv. kartu Hochköng Card, která ještě víc zpříjemní pohodu tohoto zájezdu - nabízí totiž zdarma využití letní sáňkařské dráhy, lanovky v okolí Maria Alm či místního koupaliště. Ubytováni jsme ve špičkovém ****hotelu v pokojích se vším komfortem. Bohatá snídaně a večeře menu o min. 4 chodech. Další nepřehlédnutelnou výhodou je i nádherně zařízená relaxační zóna včetně vnitřního i venkovního bazénu a saun (finská, bylinková a bio sauna). Tento hotel patří oprávněně mezi naše nejluxusnější z kategorie Pohodové týdny nejen v Alpách!

Poznámka: Dětské ceny platí pro děti ubytované spolu se 2 dospělými osobami.

Poznámka II: Nástupní místa: Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Praha, Tábor, České Budějovice (svoz pořádáme od 4 osob).

Počet elektrokol na zájezdu je omezen. Elektrokolo musí být zaznamenáno do smlouvy o zájezdu formou příplatkové služby. Při nenahlášení do CK bude jeho přeprava zamítnuta.
Při nedostatečné naplněnosti bude mít zájezd společnou dopravu s pěší variantou, která je koncipovaná tak, že si obě skupiny nebudou navzájem překážet.

Dětské slevy: 0 - 10 let: 2 000 Kč (děti ubytované se 2 dospělými).

Stravování: polopenze

polopenze.

Ubytování: hotel ****

Ubytováni jsme v komfortním *** hotelu v klidné lokalitě, ale přitom blízko všech aktivit v pokojích s vlastním soc. zařízením, sat TV.

Program zájezdu

1. den: odjezd ve velmi brzkých ranních hodinách z ČR do Rakouska. Příjezd do MARIA ALMU (800 m), ubytování dle možností hotelu.Později první seznámení s okolím SAALFELDENU – od hotelu okružní cyklostezkou kolem jezera RITZENSEE, do Saalfeldenu a kolem golfového hřiště zpět do hotelu (20 km), večeře.
2. den: snídaně, odjezd busem do KRIMMLU, prohlídka světoznámých vodopádů, které padají až z výšky 400 m a patří mezi absolutní přírodní skvosty celého Rakouska, dále po nádherné části Tauernradweg kolem řeky KRIMMLERACHE krásným Pinzgauským údolím (60 km) až do ZELL AM SEE, až do našeho hotelu. Možnost cyklotrasu zkrátit jízdou soukromého vláčku, jehož trať je v těsné blízkosti cyklostezky, večeře.
3. den: snídaně, odjezd busem k soutěsce TAXENBACHKLAMM, kterou si v klidu prohlédneme a na kole zpět do hotelu opět po další části Tauernradweg kolem nádherného jezera ZELLER SEE až do hotelu, opět pohodlná trasa s velkým množstvím občerstvení, možnost prohlídky lyžařského střediska ZELL AM SEE, celkem 50 km, grilování.
4. den: snídaně, odjezd busem do LOFERU, možnost občerstvení či krátké návštěvy městečka, pak po již známé TAUERNRADWEG kolem řeky a soutěsky SEISENBERGKLAMM - krátká prohlídka a dále přes MARZON až do hotelu - pohodlná cyklostezka (cca 40 km) většinou kolem řeky SAALACH, večeře.
5. den: snídaně, den s turistikou bez kol (pro zájemce možnost cyklovarianty) odjezd busem do MÜHLBACHU, výjezd kabinkovou lanovkou na tzv. střední bod Salzburska, základní varianta (náročnost 2 z 5; 6 hod., ↑360 m, ↓800 m): opět po části císařské cesty s krásnými výhledy na masív HOCHKÖNIG přes SCHNEEBERG (1 921 m) a AHORSTEIN (1 855 m) až do DIENTENU (1 120 m), pro méně zdatné možnost kratší túry jen k DIENTALMU (1 380 m) a odtud busem pro druhou skupinu a všichni odjezd do hotelu, večeře.
6. den: snídaně, odjezd do ČR, příjezd v pozdních odpoledních hodinách.